Origami

Ne znam dal’ sam ovo već otvorio ili je neko otvorio pre mene, ako jeste obrišite temu.

Dakle, ovo je jedna vrsta umetnosti kojim se ja bavim. 99% ljudi kaže da im se sviđa, a svi koje poznajem cene moj rad (nije da se hvalim al’ tako je).
Za one koji ne znaju fora je da se savija papir i od njega prave razne vrste figura, bez sečenja i lepljenja.
Ovo naravno zna da bude jako iritirajuće i izrada jednog modela može da potraje i po mesec dana.

Bavi li se neko ovim?
Šta mislite o ovoj umetnosi?
Vaše iskustvo?

Moj stric je nekada to pravio :smiley: a tebi svaka cast jer znas to da pravis. Mogao bi da napravis klip u kome pravis nesto prosto xD da mi sto nemamo pojma naucimo.

Mi smo to prvili u sk. na casu likovnog,mada i nije nesto zabavno.

I mi smo imali u skoli ali ja sam napravio veliki ku*** i podigo ga uzrak i vrtio ga xD :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Za ovo sam saznao pre 4-5 godina, pa sam otisao na origami-club.com i tu se naucio vrlo dobro svemu tome. Pokazivao sam ukucanima, rodjacima i svidelo im se
Cak sam i pokazao nastavnici iz tehnickog, pa kada je bio sajam ogleda, ja sam pravio Origami i prodavao ljudima (Zato sto je to islo u humanitarne svrhe)
Sada se malo cega secam toga, ali cesto udjem na origami-club.com pa se malo zanimam kada mi je dosadno :smiley:

E pa ja sam napravio tebe i isprobavao sam kolac gde da ti ga nabijem jer… You will live 1 more day. MUAHAHAHAHA!!!

Go fuck your self

You will Live on this Planet because i’m GONE… Cc

:frowning: :frowning: :frowning:

Why you gota do dis

No spam!

Ovo nije spamovanje :huh: