Oprostite se od igraca ako vratite factions 7 dana unazad

[quote=“SpartanFTW” post=183734]Nek mi sad manic da 200 stekova obsa da uradim bazu.[/quote]200 stekova lol

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

A realno Luka vi leftate zato sto ste poceli pre 7 dana, nemate iteme sta da radimo, pocnite na vreme imacete, niste vi jedini ovde “ugrnozeni” ceo dan citam o ovom sranju, bilo je ovo i ranije pa smo prevazisli mozemo i sad.

[quote=“zazabam” post=183748][quote=“SpartanFTW” post=183734]Nek mi sad manic da 200 stekova obsa da uradim bazu.[/quote]200 stekova lol

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока[/quote]Sve od obsa

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Isti slucaj dropthesword necu 7 dana radio i stvarao za nista

Ako mi ode 2500 sc poena rank i sve te stvari quitam dosad na serbcraft sam potrosio 300e prosli 1.12 i 1.8 prvi dio uplacivao svima rankove na factions kitpvp i skypvp citavom dropthesword tj nas 4 i nightcore ako bude tako poslije ne znam kako ce te da ocekujete igraci da vam dolaze kad samo zalazite u propast kad odemo mi gubite velike pare i sami znate Coneee

Bukvalno kopam obs za bazu ceo dan i sada ce biti obrisan pritom ne dobijam nista sem 10 dodatnih dana ranka… dajte barem po 2 myhtical crate igracima

[quote=“stefan3112” post=183729]Jedva cekam novi gr :slight_smile:
Taman net do tada da stigne.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/quote]

Bas nemas hahahah koji bog

Dzefriju su otisli poeni(kupio je elytru, sad je vise nema) , otisao nam f home za koji smo kopali obs 3 dana (100 stakova obsa) , otislo sve zivo…