Oprostite se od igraca ako vratite factions 7 dana unazad

Kruze price da ce se factions vratiti 7 dana unazad… To nikako nebi bilo pametno jer su ljudi mnogo radili ovih 7 dana. Nije to sredina verzije pa da se ne radi nista i samo pvp vec je pocetak gde svi prave baze i encaju se. JA sam pravio bazu 5 dana i jos nije gotova,ako se vrati unazad ja quitam kao i vecina igraca!

nek se vrne imao sam 300k :stuck_out_tongue:

dosta je da vrate 1d

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

1 je dosta

Valjda će bude ovde na forumu dal se vraća ili ne…

Mi bi najradije voleli da možemo da vratimo 1 dan u nazad, ali to nije moguće jer BACKUP od juče nije uspešno sačuvan… A poslednji uspešan imamo od prošle srede… Jer je sistem za backup zakazao, a mi to nismo primetili…

Videćemo šta će biti, razmatra se situacija…

Ako se vrati 7 dana niko iz Turske igrat nece,i jos mnogo drugih fakcija garantovano

UnIlAnE potpuno se slazem sa tobom, ne vidim nacin da se nadoknade itemi/baze osim da dodju i da wandaju obsidian koji smo kopali 4 dana i 4 noci, i to smo ga kopali jer ste vi prekasno javili da cobble puca pod vodom.

Spartanci quitaju svi.

Realno mnogo je i da vrate 1 dan unazad a ne 7 dana

Tek je proslo 2 nedelje od gr… Veliki trud je ulozen za pravljenje baza i 80% ljudi mrzi da “zivi” a kamoli da ponovo prave ,

  1. Najbolje vratite nedelju dana i dajte svim igracima koji su tad igrali neki vid " nagrade i podsticaja na neki nacin ponovnog igranja"

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

[quote=“Filip789” post=183677]UnIlAnE potpuno se slazem sa tobom, ne vidim nacin da se nadoknade itemi/baze osim da dodju i da wandaju obsidian koji smo kopali 4 dana i 4 noci, i to smo ga kopali jer ste vi prekasno javili da cobble puca pod vodom.[/quote]Jos 1 razlog da bi trebalo od “nule” jeste kasna obavest…Al ono niko nema volju…

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Ronisjo, ja sam idalje lider Nymphusa ja kad kazem da quitamo mi quitamo, zbog tebe i nekolicine clanova ja necu da quitam, ti idi nemoj pisat u ime cele fakcije

Resio te

Pa realno bolje napravite novi GR nego da vracate 7 dana unazad, ostavite ljudima rankove, poene i naravno nagradite igrace zbog perfektnog rada servera!

Jedva cekam novi gr :slight_smile:
Taman net do tada da stigne.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Nek mi sad manic da 200 stekova obsa da uradim bazu.

Ako se vrati srw od pre 7d, jel ce banovi ostati ili ne?

Takoe Amerone,ali glupo je da vracaju 7 dana unazad.
By:Jose_2000_
1.6:JoSeAZD
1.7:DZOS
1.8:jose_2000_
1.9:jose_2000_ igrao 3 meseca pa MAC BAN {Glicanje}Armora
1.10:jose_2000_
1.11:jose_2000_
1.12:jose_2000_,AmeronTheBlack

Ako vratite 7d, ili odpocetka, DropTheSword lefta factions :slight_smile: