Ono sto je NOD ostavio za sobom na ovoj mapi ...

Jedan od najlepsih i najvecih f home na citavom serveru ikada izgradjen , i cak najduze branjen , danas je u rupama , sa par kuca koje su obnovljene , ostalo je sruseno.
Mnogo igraca je proslo kroz ovaj f home koji je bio oko 2 meseca u sluzbi f home od NOD , to nam je bio recimo glavni grad , posto smo imali par mini f home gde su ziveli po neki igraci jer nas je bilo dosta.
Zvali smo ga NODororavlje , i stvarno je bio veliccantsven , iako je tada bilo tnt topova , i svega toga , mi nismo imali vodu , obsidian , mi smo ga branili slogom i aktivnoscu na serveru i stalnim poravljanjem malih ostecenja , svako ko je usao , nije se vracao vise.
Sve dok jednog dana , jedan deo noda napustio klan , i napravio svoj i napao nas , ja sam se oslanjao na mog tada najpoverenijeg igraca u f , XdarkEvolveDXz , koji je bio moderator tj CO-OWNER , i on ode kod njih… I kaze da hoce da se vrati da ih je samo spijunirao , ja sam mu verovao , dam mu modera , i desi se /f declaimall …
I evo na sta lici danasnji ostaci velicanstvenog f home od NOD koji je trojao skoro 2 meseca , to mogu potvrditi i oni sami :

Nazalost sliku f home pre unistenja nisam zabelezio ali mozda neko jeste , probacu da nadjem :slight_smile:
eto , ovaj f home ce me zauvek podsecati na verziju 1.5.2 , i samo mi ja zao sto ga ne mogu ponovo videti , u onom , pravom svetlu :slight_smile:
Nazalost da bi se videlo koliko je bio , ne mozemoda vidimo jer su zidovi sruseni do temelja sa nukerom , ali je bio veliki…
eto , ova slika ce probuditi svim starim igracima noda uspomenu , kako su ginuli za ovaj f home i kako smo se drzali dugo dugo vremena i ostao bi jos duze , da nisu dosli tadasnji cheateri , zzirpanda13 i zdog101 i ostala banda.

A evo i zasto se NOD bas zove NOD :smiley:
To vam je iz jedne igre koja se zove Tiberium Wars , ima i drugih verzija , Tiberium Sun , Kanes Wrath itd.
Evo da ne davim mnogo : Brotherhood of Nod - Command & Conquer Wiki - covering Tiberium, Red Alert and Generals universes
A to sam izabrao zato sto je Brotherhood of NOd , nod smo zato sto su cool ali glavni razlog je bio Brotherhood = Bratstvo , jer , glavno nase orzuje bila je sloga i mislim da smo to dokazali dok kraja servera , kad smo uspeli da sam 25 igraca izgrifamo jace fakcije sa po 60-70 :slight_smile:
Da tako kazem , GRB noda :

Evo stub slavnih od svih igraca noda koji ga nikada nisu izdali : jbg sa skinom ljude nismo imali , oni ili su izdali , ili ne igraju vise nazalost , evo to su glave sa stuba slavnih u nodoravlju koji smo podigli kao podsetnik na sve koji su branili NOD :slight_smile:

I da , namena ove teme je bila da vam priblizim to da nod nije samo jedna fakcija koja samo voli da grifa i unistava druge fakcije , da shvate ljudi kako je iznutra kod nas , kakva smo prijateljstva sklopili unutar f-a , i kakva je uopste atmosfera na /f c f
zao mi je , ali nemam slika menjao sam komp tako da nemam starih slika . ako neko iz noda ima , molio bihga da postavi!

I evo sad javno da napisem clanove noda sa kojima sam sada dobar prijatelj posle ove mape :
Cogu
TTsands
Fledderwis
John888
George208
Nedyarb01
Ecarus
GirlBoss
MilanJ
KD2612
xxCrazyBeatsxx
diamondman
Cile
Tnt
xBORKOx
Sk8ter
Velibor
DN011
I jos mnogi drugi…

I naravno , osnivaci NOD-a :
Snoopyxxx (Lukapn00)
Fuggboy (Petar00)
PvPcow (davidpn00)

SVIMA ZELIM SRECU U NAREDNOJ MAPI I HVALA STO SMO SE DRUZILI SVO OVO VREME!!!

Lukapn00 , Leader Of NOD!
Pozz svima !!!

Lep govor + sve je istina :slight_smile:

I mislim da cu i na sledecoj mapi biti u NOD-u i biti moderator f-a.

nadam se da cete biti i na sledecoj.

Svaka cast Luka ! :smiley:
Odlican sastav :slight_smile:
I ja sam bio u NOD-u tako da se secam ovog f-home - a :slight_smile:
Stvarno je bio odlican f home,ma sta ja tu da pricam ti si sve detaljno napisao :slight_smile:

Sjajan govor i ja zelim svima srecu na sledecoj mapi

Naravoucenije NIKOM NEDAJ MODA, to je greska mnogih F Ownera, ja nebih nikome davao Moda jer koja je poenta? Da moze da /f claim ili /f declaim ? Sta ce mu to, postoji samo jedan lider ili vise OSNIVACA jer ja mislim da su ta 3 coveka snopy, petar david sasvim dovoljna za 1 F pa makar imao i 100 clanova, prosto nije potrebno imati moderatora, jer Mod je SKORO isto kao i OWNER tako da … Moderatora u danasnje vreme delite olako, i bas taj Mod je uglavnom razlog zasto fakcije nestanu!

Ja od kad imam mod-a u NOD-u i nikad ga nisam izdao,nikad nisam isao f declaim all,nikog nisam inv ili kick bez pitanja niti sam isao /f sethome,a tu je i Luka da to potvrdi. :slight_smile:

Nema veze sta ce ti mod…?!

Ja sam mu dao moda cisto da ga nagradim , za ulozeni trud. A i zato sto je vodio mnogo napada i grifanja na druge fakcije , trenutno u nodu ima dosta moderatora al to je zbog globala jer nas bas briga sta ce se desiti sad :smiley:

Pa na primer ako nadjem neciji f home od enemy-a a Luka nije tu ja ubijem dosta njih i da mogu onda da im claim celu teritoriju ili na primer neko me iznervira i da stavim enemy sa njim :smiley:

i kad stavim enemy mogu onda nekog da udaram u njegovoj teritoriji.

Ma bitno je da se da proverenim igracima , ali ipak n toliko modera kao ove druge facije , mi smo uvek imali po 3 moda i 2 da tako kazem lidera mada je jedan bio lider drugi mod i tako :smiley:

Ja se stvarno izvinjnavam luki zbog toga sto je neko usao na moj acc i postavljao tnt po f home!

Nadam se da cu biti inv. u nod u novoj mapi!

Pozz

Evo vam deco serbcrafta koji ste juce dosli na server i kurcite mi se nesto , evo otkad jos NOD postoji , jos od 1.4 a ovo je tema napravljena na kraju 1.5. A vi igrate od 1.7. PA vidite sad.

Eeeee krivo mi je sto sam na Serb dosao pre mesec dana :smiley: Inace Luka nema te na skajpu niti na serveru, mislio sam da si “poginuo” u vodu xDD Koliko sam cuo u Paracinu je vanredno stanje a?