OMLA se vratio, ili otisao zauvek

Necu neki preterani roman da pisem, ali kratko oprostajno pismo.
E pa ljudi moji, primetili ste da me nije bilo negde oko mesec dana i vise
Usao sam samo da vam kazem, da prestajem da igram Minecraft
Ako se pitate sto, razlozi su, jer je smorio posle par godina igranja, i najvise zbog privatnih stvari koje me sprecavaju da uzivam u carima Minecrafta.
Iz tih razloga, odlucio sam da prestanem.
Moj premium acc sam predao igracu pod imenom Jovan Milojkovic (Jovan_C) jer, on se za sve ove trenutke pokazao kao najbolji prijatelj, i zato Premium pripada njemu, a acc na Serbu, pa koliko ja znam pass ima samo igrac pod nickom Nikola18, i to njemu pripada.
Da najbrajam drage ljude, necu raditi, jer svaki igrac sa kojim sam komunicirao ima nesto posebno, tako da ovim putem sve pozdravljam, igrace, rankere, i Admin tim.
Nedostajace mi svi oni dani na SC-u, ali kako je tako je.
Ostanite mi lepi, uz jos dugo igranja, i mucenja SC tima :silly:

P.S. Savet za sve igrace Serb-Crafta: Kupujte rankove, donirajte serveru, da bi on stvorio jos bolju igru za vas!

P.S.S. Ako neko bas zeli da me kontaktira, Skype : mladencrnomarkovic10

Pozdrav svima! <3

Never forget OMLA :frowning: :frowning:
#OMLAisloveOMLAislife

OMLA je rekao da svako ima nesto posebno,malopre sam kupio Matijevic posebnu salamu :smiley:

OMLA, iskreno zao mi je sto si otisao sa srw i sto se vise necemo druziti, svima nama ce jednom dosaditi mc nekima vec i jeste :frowning:

TRAGEDIJA : Dosadio mu MC presekao sebi vene pa i vlasnicima.

Edit : No offense :smiley:

bye

Bye OMLA bilo je lepo druziti se sa tobom! :slight_smile:
Srecno ti bilo…
Voleo bih da je to bio onaj troll kao za 1.april ali nije…

Pozdrav, srećno u daljem školovanju itd. B)

Vidimo se OMLA! Da uradis ono sto si hteo, da ispunis svake obaveze sto si planirao i STAY AWESOME!!

Jeftine igrice!! → http://www.instant-gaming.com/igr/jovan/

Ne pise se STAY AWESOME nego Stej 8 OMG