Odbrojavanje- OD 1000 DO 0!

859

NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3

858

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

857

NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3

856

Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока

855

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

854

Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! :slight_smile:

853

NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3

852

Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока

851

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

85o :silly:

849

emirr PIČKA NOD u Srcu !

848

NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3

847

Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! :slight_smile:

846

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

845

Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока

844

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

843

Tapatalk- BattleWin se obnavlja, pravimo novi f, msg me u igri:3

842

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

841

Tapatalk- BattleWin se obnavlja, pravimo novi f, msg me u igri:3