859
NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3
858
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
857
NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3
856
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
855
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
854
Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! 
853
NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3
852
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
851
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
85o :silly:
849
emirr PIČKA NOD u Srcu !
848
NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3
847
Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! 
846
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
845
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
844
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
843
Tapatalk- BattleWin se obnavlja, pravimo novi f, msg me u igri:3
842
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
841
Tapatalk- BattleWin se obnavlja, pravimo novi f, msg me u igri:3