8oo :silly:
- Taman sam hteo da uzmem 800
Sad je moje 3:-]
8oo :silly:
Sad je moje 3:-]799
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
798
BattleWin=BattleCheat, svi u napad!
797
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
796
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
795
BattleWin=BattleCheat, svi u napad!
794
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
793
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
792
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
791
Zasto smo stali 
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
79o :silly:
789
787
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
786
Sent from my LG-E610 using Tapatalk
785
784
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
783
Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! 
782
781
Послато са TAB R104 уз помоћ Тапатока
78o :silly: