Ocete preduzeti nesto vise?

do kad ce citeri letit po serveru i ubijat kroz zidove po prisonu, udarat sa 6 blokova i na kitpvp i svuda i da se ne banuje 90% njih? lijepa riječ ovdje sta uradiste sa servera

Sve dok Mojang i ekipa ne implementiraju neki svoj anticheat ovaj problem će biti na svim serverima, kao što i postoji upravo na svim serverima.

Mi radimo koliko toliko da testiramo neke serverske anticheat-e koji će minimalno Vama da prave problem i da ne bude false pozitiva gotovo nikako.

A što se tiče ljudstva u timu, ja redovno spamujem prijave su otvorene al niko od vas da se prijavi i da se još potrudit barem malo oko te prijave, bože moj šta da se radi

2 Likes

Predlazem da ubacite sistem kao sto ima na nekim stranim serverima npr taj server ako smem da kazem ime servera ovde.Jednstavno ako ste u mogucnosti da ga kupite ali mislim da je taj ac radjen od jednog coveka i da ne znam dal moze da se kupi ali ugl,samo ce da vam stize info npr za velocity ako neko ima manji kb stizace vam notifkacije za tog igraca sve o njemu i koliko puta mu je registrovan kb naravo da nekada i falsa 2 max 3 puta ali ako vam bude izlazilo vise od npr 8 puta znate da ima hack tako isto i za reach mozeete da pogledate vise o tim anit cheatovima na ovom linku premotajte samo video na 1:50 pa od 2:40 i sve do kraja videa imas objasnjenje. link videa:pregledan klip

Što se tiče takvih anticheatova već posjedujemo jedan na svim serverima, ali se još uvijek uveliko testira da se dovede do neke ajmo reći perfekcije.
Prioritetna stvar nam je rješavanje fly-a i ubacivanje fix-a za to, a da ista ta provjera što manje pravi falsove na igračima i tako reći vraća ih u nazad.
Malo više imamo problem sa tim jer puno igrača koristi verzije ispod 1.18.2 kako je i namjenjeno da svi serveri budu na njemu pa se tim igračima koji su na verzijama ispod sve više dešavaju neki bagovi kao što je vraćanje u nazad itd.

Molimo igrače da što više prelaze na verzije 1.18.x i 1.19.x da se ne bi susretali sa sličnim problemima.
Najviše se dešava igračima koji su na 1.13.x verziji da zabodu u bloku i jednostavno ih kickuje za fly.

2 Likes

i ima dosta igraca sa losim pingom npr LFC Optimash itd. koji jednostavno nebi dobili kb i jednostavno bi u tome anticheatu doslo po 100 notifikacija on njihovog kba

1 Like

Pozz kamberu. Vidim da spominjes Verzije za pvp pa rekoh da se umesam. Kako ti kazes da se igracima na manjim verzijama desvaju “bugovi”, morss spomenuti i bugove sa 1.18. 1.18 lgraci zabadaju u block konstantno ( znam iz iskustva) to dolazi zbog pvpa sa ljudima.sa manjom verzijom. HitBox je smanjen za nesto malo posle 1.13 verzije al to nije bitno toliko sve dok se ne fightamo sa 1.18.2 likovima oni imaju manji hitbox (ne zn am da li je na serbu tako ali u mc-u jeste !). Pokusajte resiti problem tako sto cete 1.16.5 staviti minimalnom verzijom. Na prisonu ima mnogo blokova koji nisu u 1.13.2 i zbog toga likovi zabadaju na duze vreme. 1.16.5 ne ubode toliko. Sto se citera tice o tome ne zelim da pricam. Citera je bilo i pre i bice ih ne moze se zaustaviti citer. Nadam se da cete fixati problem sa verzijom. Metoda @Daye1

1 Like

Metoda Mojang
#ovoje15karaktera

Vidjet ćemo da povlačimo neke poteze da povučemo verzije prema gore, diskutovat će se o tome na sastancima. Zato i pokušavamo da pišemo ovako obavještenja da igrači sami pređu na veće verzije da ne bi kasnije se susretali sa problemima, zašto ne mogu na 1.13 itd.

Evo statistički čisto da pokažem kakvi su ulasci u zadjih 30 min. Čisto da se zna ovo su igrači samo u zadnjih 30 minuta znači, bilo je tu puno više igrača prije toga.
image

1.13.2 je jedna od verzija sa kojom se najviše ulazi još uvijek i igrači sa tim verzijama susreću se sa puno većim problemima. A evo gledam baš sad na prisonu ima 150 igrača i može se sigurno reći da 40% koristi 1.13.2.

Postoji sansa (mala je ali idalje postoji) da igraci sa 1.13.2 imaju pvp advantage. Lakse je krit i sve. I zato likovi sa 1.18.2 izgledaju kao citeri. Sa shift kritom/obicnim hitom dok se shift drzi na 1.16 je povecan range sa 3 na 3.5 ako se ne varam. 1.13.2 igraci u recimo 50% slucajeva su reeportali lika sa 1.16>. Ne zelim da se mesam u vase stvari, nisam moderator, prijavit cu se kad budem mogao. Predlazem samo da testirate server na 1.16.5 min verziji.

1 Like

To sto si rekao za povecani reach je cista izmisljotina,to da je istina server bi jos odavno stavili na main 1.16.5 verziju a ovo prvo za igrace na 1.13.2 si u pravu lakse je kritati posto se ne vidi animacija igracima koji koriste shift krit na ekranu dok ostalim koji igraju na vecim verzijama vidi se crouch animacija sto to meni personalno smeta zato i igram na 1.13.2 iako ne radim shift krit lakse mi je da jumpam i vise mi smooth ide pvp

1 Like

jbg ne radi ti dragon na vecim verzijama, zato ga koristis na 1.13.2

1 Like

Ja sam taj koji je prijavio taj client pretprosle sez to sto ti zavidis ljudima jer nemas ruke mozes samo da places u svoja cetiri zida 🫶🏻

Reach je povecan(moze se kopati sa 4 bloka) samo sto nema effect na pvp, ja sam se zeznuo.

1 Like

Da, zavidicu tebi koji hakujes na mc u 2023

Ako navodno hakuje? Zasto jos uvek nije banovan? I zasto ac koristi. normaln hit na svim podsrrverima je 3.5 zbog laga. AC je prekopotreban za server. ds se uradi unmac all i ac da se enable.

1 Like

Unmacall je bio za gr, samo igraci koji su blacklistani nisu dobili unmac

previse si glup da bi pametovao