Obsidian liquid bypass [Anketa]

» Pozdrav Serbovci «

➤ Iz dana u dan gledamo da poboljšamo GamePlay nekog servera. U ovoj anketi ćete glasati da li će Obsidian pucati pod vodom ili ne na Factions serveru.

* Napomena *
Ovo važi samo za obsidian, nijedan drugi blok.

[hr]

● Glasanje traje do: 08.3.2018. ●

[hr]

[center]● IP ➤ mc.serb-craft.com -:- Verzija: 1.12.2. ●
● TS3 ➤ ts3.serb-craft.com ●[/center]

● Vaš SC Tim! ●

Ako je isto kao prosle sezone obsd puca pod vodom s tnt ?xd
Svjd sa 3 cega udjes ako neko stavi obsd :slight_smile:

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Logicno da treba da puca , ovo je raid server haha (Bar je bio u 1.8 , nez sad hahaha)

Staviti da obs puca pod vodom ali visi limit obs npr 8

Ma znate sta… stavite da sve puca pod vodom. Ma sta da puca pod vodom. Ukinite vodu. Tnt? Bespotrebno? Uvedite bedrok 10 sc poena … ma i oni ceggovi to ukinuti to je bezveze… spawneri to pod hitno da se ukine… samo stvaraju lag. Veoma glupa anketa i svako ko glasa da ne treba da ikada vise udje na neki faction server. P.S. Ako vec uradite tako nesto glupo stavite i da cobble puca pod vodom ali samo od tnt.

Meni je cudno zasto dolazi do ovako velikih promen mid-season ?

[quote=“Felix” post=162497]Meni je cudno zasto dolazi do ovako velikih promen mid-season ?[/quote]ma

Neko invis raida , neko ce se zeza sa tnt , do’ar klip . :slight_smile: .

• Feebas - . :wink:

3 dura al da ne puca pod vodom

JADNO

BOLJE DA UKINETE VODU STO KAYE GVEKLOM SVE SE SLAYEM

MOLIM VAS DA BANUJETE LIKOVE KOJI SU GLASALI DA PUCA POD VODOM

Cuj da obs puca pod vodom ahahahahahahahahahahaahhahaah, mnogo jadno

Kad se vec spominju neke ‘‘velike promene’’, bolje da se promeni to da se sredi mrtvi lag, od koga covek ne moze normalno da igra, posebno za vreme kotha, kad factions samo sto ne eksplodira, takodje i speed koji prestane da radi sam od sebe.

Da li je factions lagovao danas i juce? :slight_smile:

Laguje od pocetka sezone ne samo danas i juce

Zato se i glasa ne znam zašto se buniš. Tako je već par sezona, ali da ovim feature podvučemo crtu sa ovom anketom :slight_smile:

Obsidian da puca pod vodom, da mi je neko rekao da ce doci do ovog pitanja ne bi mu verovao :smiley: Mnogo smisla ima…

Nije, a zasto? Zbog sto dodje 10 ljudi manje na koth, i zbog toga sto sponeri rade kao da ih nema, ne moze covek armor da fixa.

PA NA KOM SERVERU STE VIDELI DA PUCA OBS POD VODOM? ODAKLE VAM TO ? KOJI K PRAVITE ANKETE ? CEMU CE DA SLUZI OBSIDIAN ONDA? vi imate autizam level deki187