Objasnjenje.

Banovan sam na Martin_Br pa moram na ovom acc-u da pisem.
Nema sta da razmatrate, banujte me trajno kako dolikuje, ionako sam ovih dana hteo da prestanem zato sto sam dosta itema izgubio koje ne mogu tako brzo da vratim, ali ne krivim nikoga stvar se tako dogodila i ne moze se protiv toga, server psovati ili Vlasnike ne ide zato sto znam da nije u njihovoj moci bilo nista. Na kraju krajeva bio sam Mod na ovom serveru dugo da bi ja prosipao neku pamet sad. Da se razumemo na kraju, ja to “katolice” nisam pricao da bi uvredio nekoga ko je katolicke veroispovesti, Hrvat i ostalo, to sam pisao zato sto je bilo zanimljivo i zato sto sam cuo od jednog igraca jos davno, imam dosta prijatelja iz Hrvatske ako mozemo nazvati to prijateljima, poznanike da kazemo, i prvi ja nisam tog tipa “srbenda” jos preko majnrafta… molim vas. Ako se iko uvredio sa tim “katolice” ovim putem mu se izvinjavam, imalo je dosta ljudi na tom serveru koji su Hrvati i koje poznajem i sa kojima sam dobar pa kad im napisem to oni se smeju zato sto znaju da se sprdam i na sta mislim, a ovih ljudi kao sto je Stefan i ostali, uvek ce biti, ne mozes izbeci takve ljude, koji cekaju da napises “jbg” samo da bi prijavili na forum. Da li su ljubomorni, zavisni, ja ne znam, ali uvek ce takvih ljudi biti. Ovo nikakva oprostajna poruka nije, ne idem ja u rat, niti je poruka da se sazali neko, vec poruka da vidite i vi i ostali da ja nikakav nacionalista nisam, posebno ne preko igrice, bila to MC ili bilo koja druga. Ja vam svima zelim ugodnu dalju igru i da ne bude da je Martin nacionalista, samo to hocu da kazem u citavom ovom romanu. Aj pa tako budite mi dobri. <3

Ako oce neko da se bije martin je raspolozen 24/7

Martine, mozes u 8 razredu da mi pises sastave za ocenu?

Bio si bolji dok nisi postao moderator.
Ne znam zasto si se toliko promenio.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Martine razumem te, zeleo bih da dobijes UnBan. Ja takodje igram sa igracima raznih religija i ne predstavlja nikakav problem. Ja da mogu, unbanovao bih te, zato sto po meni to nije za trajni ban.

Jos “razmatraju” da li da ga banuju

Nisam ja ovo napisao zato sto sam banovan ili zato sto trebam da budem, vec sam rekao da bi svakako prestao ovih dana, napisao sam da objasnim neke stvari sto se tice ovoga “katolice”

Tebra ovi novi moderatori čekaju samo da napišeš au jbt ili jbg da te mute, pre si mogao da se šališ po chatu…lupiše nam cenzuru.

Stojane moze nam se
Lock

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“samirs69” post=184458]Stojane moze nam se
Lock

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]Lock

Sent from my 4047X using Tapatalk

nzm sta da ti kazem brate…
Uvek ce da bude takvih likova koji ce da cekaju da im opsujes nes, i odmah ce da idu na forumu (necu nikoga da napomenim).
I ne kapiram kakve je to uvrede “Katolik”.I da mi napises necu da se uvredim.
Ali to je onaj bolesnik Babke00, koji je najjaci pvper i kaze da mu nema ramnog a lik hakuje nacisto sa njegovih reacha itd…
To je lik koji ima autizam i tjt.
Vidimo se na ts-u.
-martin2003

[quote=“SpartanFTW” post=184481]nzm sta da ti kazem brate…
Uvek ce da bude takvih likova koji ce da cekaju da im opsujes nes, i odmah ce da idu na forumu (necu nikoga da napomenim).
I ne kapiram kakve je to uvrede “Katolik”.I da mi napises necu da se uvredim.
Ali to je onaj bolesnik Babke00, koji je najjaci pvper i kaze da mu nema ramnog a lik hakuje nacisto sa njegovih reacha itd…
To je lik koji ima autizam i tjt.
Vidimo se na ts-u.
-martin2003[/quote]Ja cekam samo da neko nesto napravi da bih ga prijavio?
Tu nisi u pravu.
Mozda sam bio takav pre par sezona ali vise ne.
Jednostavno zelim da se sredi ravnopravnost na serveru.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

[quote=“stefan3112” post=184486][quote=“SpartanFTW” post=184481]nzm sta da ti kazem brate…
Uvek ce da bude takvih likova koji ce da cekaju da im opsujes nes, i odmah ce da idu na forumu (necu nikoga da napomenim).
I ne kapiram kakve je to uvrede “Katolik”.I da mi napises necu da se uvredim.
Ali to je onaj bolesnik Babke00, koji je najjaci pvper i kaze da mu nema ramnog a lik hakuje nacisto sa njegovih reacha itd…
To je lik koji ima autizam i tjt.
Vidimo se na ts-u.
-martin2003[/quote]Ja cekam samo da neko nesto napravi da bih ga prijavio?
Tu nisi u pravu.
Mozda sam bio takav pre par sezona ali vise ne.
Jednostavno zelim da se sredi ravnopravnost na serveru.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/quote]Nisam nikog nigde spomenuo.

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

[quote=“stefan3112” post=184371]Bio si bolji dok nisi postao moderator.
Ne znam zasto si se toliko promenio.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk[/quote]
Sinak slazem se,svaki mod pre nego sto postane obraca ti se sa:E brate de si sta ima ocemo ts3,Postane mod:Ne sad,mrzi me,vredja,tako da ono malo je i glupo da vas taj mod promeni al ono oke ajde…Respekt zA MARIB_BR UNBAN!NIJE KRIV DECKO STO NEKO NIJE SPOSOBAN VODITI TURNIR KAK TREBA I DA NEKO NA TAJ nacin izgubi iteme stvarno je bolesno(Sorry za caps).
#MARTIN_BR ZA UNBAN!

Rekoh da nisam banovan niti bi pokusao na ovaj nacin da dobijem unban kada bih bio, samo zelim da objasnim nesto oko ovog “katolik” 3. put. http://prntscr.com/k3q76v

Ti si prvi lik koji to radi HAHAHAHAHA

[quote=“SpartanFTW” post=184481]nzm sta da ti kazem brate…
Uvek ce da bude takvih likova koji ce da cekaju da im opsujes nes, i odmah ce da idu na forumu (necu nikoga da napomenim).
I ne kapiram kakve je to uvrede “Katolik”.I da mi napises necu da se uvredim.
Ali to je onaj bolesnik Babke00, koji je najjaci pvper i kaze da mu nema ramnog a lik hakuje nacisto sa njegovih reacha itd…
To je lik koji ima autizam i tjt.
Vidimo se na ts-u.
-martin2003[/quote]
Mali, ti si prvi koji to radi, uvek me cekas da napisem nesto tako i letis na forum… to je jadno iskreno

Tebi sam sredio pre 2 sezone, trajan jeste.Ali sad ne psujes ko pre hahahaaha.
A najjaci mi ovaj Dulix ostavi zahvalnicu da ja to radim a gledaj ovo 3 prijave u 1 dan mislim ono…
http://prntscr.com/k3qto0

[quote=“SpartanFTW” post=184518]Tebi sam sredio pre 2 sezone, trajan jeste.Ali sad ne psujes ko pre hahahaaha.
A najjaci mi ovaj Dulix ostavi zahvalnicu da ja to radim a gledaj ovo 3 prijave u 1 dan mislim ono…
http://prntscr.com/k3qto0[/quote]
Koji problem ti imas sto ja prijavljujem igrace? :slight_smile:

Kao sto ja vidim ti imas t.e ti si gore ostavio zahvalnicu msm ono…