Novi tutorijal o računarima.

[color=green]Pozz serbovci,
Imate gore anketu za moj novi IT tutorijal. Za sada smo završili Java programiranje i Zaštita kompjutera. Nemojte da vređate po temi, glasanje traje do 5. juna! :smiley:

Ajmo svi Uvod u pravljenje Minecraft mini igre da pravimo Bridges :smiley: :smiley: :smiley:

Da pojasnim, ako se opredelite na opciju Uvod u pravljenje Minecraft mini igre ja vas učim osnovnim klasama i listenerima. Drago mi je što ste zainteresovani i potrudiću se da vas što bolje naučim. To će biti velika tema, vrlo je opširna. Ima će par poruka da se napravi kompletni tutorijal ali eto. Takođe Mini Game Developer nije lak posao, trebaju Java skills… Vi razmislite prije nego što glasate čisto ovako, nisam siguran koliko vas će razumeti ali eto prevodicu vam haha :smiley:

Takođe pošto su me igrači pitali šta je NPC, to vam je Non player character tačnije minecraft bot koje SC ima na hubu. U tutorijalu NPC Development bi vas učio kako da napravite 1, kako da mu stavite skin i još neke funkcije sa eventima.

Jesam jednom pravio NPC-eve i… Mislim da bi to bilo dosta tesko da se shvati…

Plugin:
Citizens

[quote=“Haise” post=174946]Plugin:
Citizens[/quote]
Šta misliš pod citizens? Onaj plugin na spigotu? Da znate ovo nije mjesto gdje vi meni zadajete koji plugin da vam pravim… Ovdje učite osnove o kategoriji koja uspije od svih koje sam naveo.

Create a YouTube channel and make videos, not a forum thread…

Mnogo me ljudi savjetovalo ali eto ja sam već izdvojio neko vrijeme za SC zajednicu sada. Za video možda jednog dana… :slight_smile:

ja sam glaso C++

Takođe možete da predložite još neke IT stvari koje nisam nabrojao a mogle bi da budu prikazane u vidu tutorijala. :slight_smile:

Microsoft Excel je veoma jednostavan programm :slight_smile:

Pa jeste ali ima onih koji ga nisu učili, takođe bilo bi i ponešto iz naprednog Excela. :slight_smile:

Nemoj Excel… Program je stvarno napravljen veoma jednostavno i ljudi bez ruku mogu sami da nauce. Word, PP i Excel su skoro isti programi.

Imaš opcije gore.

Sta spada u web browser?

Pravljenje Web browsera, pravljenje formulara i konačno njegovu funkciju da postavite. :slight_smile:

Što se tiče mini igre vidim da je veliko interesovanje, mada lično ne znam koliko će razumeti tu opciju. :slight_smile:

I ja sam za C + +

Hvala,što praviš ove tutorijale i edukuješ igrače na serveru,ja sam glasao c++ jer je jako zanimljiv programski jezik,a i želim dosta da naučim.