Novi Spawn - Vanilla

Caooo opet ja,SilentCro :smiley: Imam predlog za spawn kako da izgleda nije nes extra posto vrlo malo ljudi aktivno na vanili niko mi ne moze pomoci skupiti te iteme pa onda da mi je lakse skupiti ove obicne iteme :"D
Ubiti ovo su slike sto je onako ok za spawn :/, a vi recite jel ocete to ili ne :smiley:
Slika cijelog spawna: Imgur: The magic of the Internet
2.Portali: Imgur: The magic of the Internet (Bili bi upaljeni portali :smiley: a ovo dolje trapdoor je ulaz u slime farmu Ili bi spojili onako ona dva ulaza ako bi bila pored :"D zaboravila sam na to -.-)
3.Izgled ulaza u FARMUU : Imgur: The magic of the Internet (Kako bi izgledalo da je ulaz odma dolje a ne za strane :"D, a mozda uspijem izvesti da nije za strane :D) ako uopce budem radila na vanili to ":smiley: BYEEEEEE

wow

Premali spawn :slight_smile:

Sent from my Huawei Honor 10 using Tapatalk

Stefan pa ako imas vremena raditi veliki i ako skupis 5 igraca ili vise da dode i to rade stobom i skupljaju onda cu veci dizajnirati,a do tada budi happy :smiley: xD (samo kazem da je veci napravili bi ga 1 dan prije global restarta :"D)

Ne, nista posebno ali iskreno sad pricam . . zaboravivsi na prethodne rasprave :smiley:

Cveni ti igras vanillu? :"D

Ja cu vrv sledece sezone igrati Vanilu, jedino ako stave da nije custom svet, zato sto je preglupo ovako…

Ha ha ha

Ha ha ha

Nije loše.

Izvinjavam se na kasnom odgovoru.
U dogovoru sa ostalim igracima slobodno mozes napraviti neku gradjevinu na spawnu :slight_smile: