Nova sezona - Factions

[quote=“Graviant” post=201079][quote=“LazicM” post=201060][quote=“Graviant” post=201045][quote=“LazicM” post=201034]1. ne
2. ne
3. ne
4. ne[/quote]
Vazi brate <3 to sto nikad nisi igrao “pravi faction” nije moj problem i na svake predloge VI koji govorite na “Ne” za predloge koje smo ja i ovaj SuchADrop napisali batalite komandu /factions…[/quote]

jase slazem sa predlozom dasi ti oboleo gg[/quote]

Jel to neko nekada rekao da si neuspeli abortus ? :/[/quote]

JE STE, NJEGOVI RODI TELJI !!!

[quote=“Graviant” post=201079][quote=“LazicM” post=201060][quote=“Graviant” post=201045][quote=“LazicM” post=201034]1. ne
2. ne
3. ne
4. ne[/quote]
Vazi brate <3 to sto nikad nisi igrao “pravi faction” nije moj problem i na svake predloge VI koji govorite na “Ne” za predloge koje smo ja i ovaj SuchADrop napisali batalite komandu /factions…[/quote]

jase slazem sa predlozom dasi ti oboleo gg[/quote]

Jel to neko nekada rekao da si neuspeli abortus ? :/[/quote]

Lepo sumi pricali da svrsim u koprive kadsam ti kevu diro ali ne ocu ja u nju najveca greska u zivotu

[quote=“LazicM” post=201084][quote=“Graviant” post=201079][quote=“LazicM” post=201060][quote=“Graviant” post=201045][quote=“LazicM” post=201034]1. ne
2. ne
3. ne
4. ne[/quote]
Vazi brate <3 to sto nikad nisi igrao “pravi faction” nije moj problem i na svake predloge VI koji govorite na “Ne” za predloge koje smo ja i ovaj SuchADrop napisali batalite komandu /factions…[/quote]

jase slazem sa predlozom dasi ti oboleo gg[/quote]

Jel to neko nekada rekao da si neuspeli abortus ? :/[/quote]

Lepo sumi pricali da svrsim u koprive kadsam ti kevu diro ali ne ocu ja u nju najveca greska u zivotu[/quote]

Ti si dementirano deriste mamu ti mrtvu jebem

Da se dodaju svim igracima opcija /spawners sa SVIM spawnerima, a za igrace sa rankom ista prica samo manje cene…
Da se dodaju witch(vestica) koja kad umre dropa emeralde, za seljake ista prica…

Svi predlozi se podrazumevaju samo nadovezujem…

Da ako vec pravite 1.13.X factions da skinete AC(da se doda shematica) i zbog skidanja AC da povecate broj admina/moderatora na svim serverima

Ne znam sto se pravis pametan, govoris da ne znaju sta je factions, jedini factions server na kojem si igrao je serb-craft? Ne razumem, nikad na premium serverima igrao nisi i kenjas tu nesto evo vidim kopirao si tu neku listu od drugog servera.

Druze odi odigraj barem jedan 1h na premium serveru pa ces da vidis pravi factions , jedini server na kojem igras je sc

Ne slazem se samo sa custom enchantima (rune)

Prerano je da se prica o novoj sezoni…
1 . - 1.13 ce biti kako su rekli ali mogli bi ipak ubaciti 1.8 PVP
2 - Ne,nikako.
3 - Bolje da vrate ono sa 1.8 verzije da ti treba 30 levala za 1 Enchanted i da se namucis za P4U3 a ne kao sad skine ti samo 3 Levela …
4 - Trenutna ekonomija na serveru je 0 znaci cista 0,pocetnici ne mogu nikako zaraditi al bukvalno da naprave neke farme Trske ili nesto slicno za 6 mjeseci ne mogu uzet 300k od toga. Ovo definitivno ubaciti + .

Da se doda forge verzija samo igracima koji odgovore na pitanja za schem(tipa 5 pitanja) i ako odgovori na svih 5 pitanja tacno on dobija forge opciju radi lakseg raidanja…
Nazovimo to kao grupa raider npr…

lol

[quote=“Graviant” post=204632]Da se doda forge verzija samo igracima koji odgovore na pitanja za schem(tipa 5 pitanja) i ako odgovori na svih 5 pitanja tacno on dobija forge opciju radi lakseg raidanja…
Nazovimo to kao grupa raider npr…[/quote]

Dodaš igraču i kada ga smori server, ubaci hakovani klijent i sve pobije i vjerovatno otjera sa servera :slight_smile:

Osjetljiva stvar za ubaciti

Da se doda da creeper spawner kada se dropa da ispusti barut i tnt… :slight_smile:

Postoji vec Creeper Spawner, samo su retke sanse da ga dobijes.

Postoji vec Creeper Spawner, samo su retke sanse da ga dobijes.[/quote]

Znam to nego kad umre da dropa tnt

EDIT: Da nether i end budu ravni i da mogu i tamo da se prave baze ne samo u obicnom svetu :slight_smile: :slight_smile:

Da se za sl sez stavi /SELL HAND na sve vrste itema, samim tim poboljsavate ekonomiju i vise ce se koristiti genovi… kad smo vec kod genova da se izbaci cd na postavljanje posto nema potrebe za tim cd-om…

ne hahha

Dodati sell wand ,
Dodati da se moze sellati coble
Ekonomija 0
Slusajte igrace dodajte 1.8 verziju uvedite ss
Napominjem slusajte igrace o factions a ne dodavati svoje nikom se ne svidja vas nacin rada. Igrac znaju jako puno a pogotovo ovi neki stariji

Kadd vidim da neko napiše " vratite 1.8 " ahhh…

Sent from my Huawei Mate 20 using Tapatalk

Pvp budalo