NOVA razarajuca fakcija: KRSTASI

Nova fakcija “KRSTASI” ce biti osnovana kada se zavrsi global restart.
Vlasnik fakcije: HerobrineHunter
Mod: mod se zasluzuje :smiley:
Opis fakcije: Fakcija ce biti opasana srednjovekovnim tvrdjavama i svaki igrac ce morati da ima skin krstasa koji cu ja poslati onom ko zeli da bude u fakciji
Ovo ce biti najaca fakcija!!! :DDD
Zabranjeno i nedozvoljeno: PRIMATI BOTOVE U FAKCIJU.SAMO OZBILJNI IGRACI !!!

Popunite tiketic ako zelite da budete u f.

Ime i prezime:
Ime na serveru:
Koliko dugo igrate:
Budzite skill?:
Nije bitno koliko ste stariji bitno je da se svi borimo zajedno

OBAVEZNO:

Dodati me na skype…svi iz fakcije!!
trickovic.stefan

VIDIMO SE!!! :DDD

Sto si stavio ime f KRSTASE znas ti bre da su oni bili monstrumi.Povod za rat je bio besmislen jer po Isusu Hristu da se nikad ne ubija druga vera.

Glupost ,i otkud znas da ce biti dobra mozda bude najgora :stuck_out_tongue:

Sta ti znas dal ce biti razarajuca daj da juzba i alca i ti tako igraci naprave f posle globalnog restarta pa ce biti kuku lele propadosmo

Istina a i mozda dobije ban :stuck_out_tongue:

Moguce :stuck_out_tongue:

HAHAHAA!TVRDJAVE!
Oni su bili nomadi (što znači da su se stalno selili)
Ako miliš na templare,oni su u Solomonovm hramu (živeli)
Kad su stigli u Jerusalim,i osvojili ga,osnovali su grofovije,ali nema tvrdjava!!!
Sad da ne ponavljam istoriju,pogrešio si !

a kaze bice razarajuca fakcija upravu si vasa ja sam im sam unistio jedan f home i to ne na gamemode 1

dadadad vasa oni su osnovali svoje krstaske tvrdjave 1270god. i kad si tako pametan reci mi da li bih ti tako vodio svoje igrace i da nemate f home -.-"
A ti george si grifao Trollerse (ne krstase) sa WE !

U pravu si TNT,moguce je da i mi postanemo najjaci…A andrej je ljubomoran.
Imacemo boostovan power ja cu sve da uplatim (bio mi je rodjus zns)

Alcatraz, Krstaski ratovi se nisu vodili za zauzimanje Jerusalima (to je bio izgovor) niti ubijanje druge vere …
Pravi povod su bile pljacke , oni su samo bili lopovi , bili su i nepismeni (kad je Nemacki Kralj dosao kod Cara Dusana , i kad se podpisao sporazum da Krstasi ne opljackaju Srbiju , Car Dusan se potpisao , a Nemacki kralj stavio slovo X ) … Toliko od mene :smiley:

Herobrine , i Anonymous-i se grade :smiley:

George (TNTDestroyer) najbolji napad na njihovu fakciju jeste onaj kad sam vas ja tp sve kod njih …
Tebe , Andreja , Davidkralj , Rasacar , Wakazashi , Godcod ,Legend i jos par njih :smiley:

Nema veze zasta su vodjeni !!!bitno je da cemo vas unistiti ko jerusalim…
A oni su ako bas hoces da znas vodjeni su da bih oslobodili Hristov grob!!!
Nije bitno kakvi su i sta su bitno je da su porazili sve pred sobom!
<3 PRAVOSLAVCI <3

Da!

Krstasi nisu bili Pravoslavci samo da znate… Toliko od mene :stuck_out_tongue:

AlcatrazX izgleda da padas 1 god ili 1 razred sta si vec…

Herobrine , ja sam rekao Krstaski ratovi su vodjeni zbog kradja (a Hristov Grob i ostalo , samo su im bili izgovori … Papa ne bi dozvolio krstaske ratove da nije bilo neke veze sa verom …) Nisam tacno siguran koji rat su dobili , ali Muslimani (Assassini) su bili jaci od krstasa … Imas dosta stvari o Krstasima i njihovim ratovima na netu , procitaj … :slight_smile: A sto se tice borbe , ako si cuo sad za pokret Anonymousi (to su hakeri i protestanti) koji se bore za SVAKU VERU ! Spasavaju svet od zla , t.j. onih koji upravljaju celom planetom … Bore se ne samo za internet (da on postane slobodan ) nego se bore i protiv svog zla koje nanose vlasti ovoj planeti …
I anonymousi ce poraziti sve pred sobom … Samo cekaj , dobili smo rat protiv ACTE … Sad sledi ostalo :slight_smile:

kako ti je nick balsa99ravno na serb-craft da te pokidam necu puno samo malo

Ja sam Ender111 :slight_smile: , pokazao si se … Dve fakcije su vam srusene … :slight_smile: