NOLE 2015

Moja pustolovina

Server koji je prvi izasao na moju listu balkanskih servera bio je upravo ovaj SERB-CRAFT
Mesec jun vruce leto 2015god.
Tada server koji je imao oko 900 slota koliko se secam ja sam poceo da igra survival games jer me je to nekako privlacilo.Igrao sam tako jedno vreme dok se nije pojavio neki lik koji me je lupao s 5 blokova(hacker) I ja sam skonato da sam ja noob I da ne znam da igram sg tako das ma odustao od toga jednog dana se sasvim slucajno ulogujem da vidim sta ima jos od servera I ocu opet da izadjem ali mali brat me natjera da idem I da igram skyblock.To je bila ljubav na prvi pogleda !!!
Prvo sam usao kod onoga djela s pravilima I procitao to onda sam procitao upustva za igru pa video nesto pise premium.OK skontao sam da se to kupuje .Tako sam ukucao /is I stvorio se na malom mestu.
Odma sam pocepao drvo I napravio cobble generator.Onda sam iscepao jedno 10 drva I poceo da gradim.Malu platform.Neki lik se tpa da mene bio je to moj prvi timer nick mu je bio omgbestfrend .Zvao se Mihael.Ja sam ga inv posle jedno pola sata trazenja nacian kako da se neko inv.Onda je dosao neki lik I pitao me imas li kanticu dam ti 10 carotta za nju.Ihahaha za mene je tada carrot bio pojam zivot I ja prihvatim.Uzmem ja tako carrot da imam sta da jedem.Ovaj lik omgbestfrend nije mnogo marijo za chat nego sam oko 2 nedelje koliko sam bio s njim na is morao da nosim sing I da pisen na njega to mi je bilo uzasno slatko posebno sto se decak razumeo u redstone.Boze nikada nisam video da se neko od 7 god tako razumem u redstone msm stvarno lik je bio da ne pretjerujem u rangu s Wasom sto se tice redstona.Onda je sam ja zavrsio prvu knjigu I video da tamo ima /c za dropove ja ja tako od svega po malo napravim neki grinder sramote me kako je izgledao.Ali da blam bude jos veci ja taj grinder nisam koristio za 20 mobova vec sam video kako Zoki pise dodjite u mob arenu /is warp zokiruma.Odem ja tako tamo I vidim jedan prelepe warp nisam mogao da verujem kako neko moze da skupi toliko kamen za ostrvo.Onda ja skupim te mob dropove I napravim od 33xp lvl napravim iz 2 enchata onaj najjaci dmd sword I ukucam sebi u glavu da vredi 20k I tako se ja blaimaram jedno 5 dana pokusvajuci dag a prodam.Isao sam ja I na druge warpove kod Masera pa kod Ratka ali nisam mnogo kupovao od masera I zokija vecinu para sam ostavio ratku.Skontao sam da ima sistem votanja I tako ja svaki dan po 3k $ sto je za mene bilo bogstvo .Imao sam ja mali shop koji nije zadovoljavao moje potrebe I tako ja napravim jedan ogroman shop to je tada bio najveci shop na skyblock.Isti dan neki topkart95 napusti onoga lika Quitgame koji je bio prvi na is top I tako dodje kod mene I stavi mi warp bude jendo 1h tu I ja zaradim dosta para I skonatam ja taj [Premium]korisna stvar I ja seldeci dan uplatim.Dodjem na warp tehno I vidim nekog lika Sheepman(Undertaker) kako se hvali da je uhvatio nesto na drop.Ja ga pitam da udje na moj is koji je vec tada bio oko 200is lvl on prihvati dodje I jos jedan lik s nicko PRYO na moj Is a onda ja objesnim neku svinju u shop I tu pocnu da je gadju jajima u uglavnom ja se uhvatim s nekim likom livriri55 u pricu I ucini mi se kao dobar lik.I ja ga pitam da ga inv I on prihvati ali kaze necu da mi nestane ovaj is nego cu uci preko drugog acc.Sledece jutro oko 11h ja udejm na skyblock I tamo vidim nema nista.Svaka ali svaka stvari uzete .Ja kick toga livriri55 jer mi je nekako bio sumljiv.Tako ja nekako 5 dana radim oko iteme I vratim sve a mob arene koja je bila gotova je sluzila za donacije.Dosta itema sam tu imao.I tako ja odlucim da se zaboravim kao da se nije nista desilo nastavim da igram na taj is I pocnem da pravim automacke farme itd.Jednog dana ja dobijem prvog villager a odma isti dan I drugog napravim villager breader da se pare I ostavim afk sebe celu noc dobijem oko 30 villgera pa opet isto I dodje do brojke od 90 villagera ali desi se uzasan lag I svi villager nestanu tj, svi mobovi.Ja sam sve brzo vratio itd.Poceo sam da idem ka is top za ulazak u is top trebalo mi je oko 500 is lvl .Sto znaci da sam morao iz is top da izbacim jednog mog dobrog druga Gepeto koji ce na kraju dobiti ban radi zezanja s komandam .Mada ja sam ga izbacio iz is top pre toga bana I presao ga za 200 lvl .Bio sam tada 8/9 na is top.Onda se desilo nesto sto je promenilo moj nacin gledanja stanja na srw.Video sam lika tj. Zoki rumu s kojim sam pre 2 nedlje pricao o Silk2 kako je postao mod.Tako sam skonato da imaju admini na srw.Zoki je bukvalno digao SB za 5 stepenika vise dodavsi end omogucio je da se je I Was sretnemo po prvi put .Wasdasu sam ja unistio jedna kip koji je bio pa da kazem nazvan kako da kazem a da ne opsujem bio je perverzan.Tako ja odem sje bem mu taj kip (sorry) I onda se ja I on pocnemo juriti s lavom korzo end.Bio je tu I jedan lik Marecar12 koji je kada smo ubili jenog od prvih zmajeva rekoa onu recneicu ,Golub zove orla orao pao.Tako par dana dok me Quitgame ne zovne da mu pomognem oko neke masine za stone posto sam se ja solidno razumeo u redstone .Odem ja tamo kod njega ali mi pokusavamo I na kraju zovnemo Was koji za min to resi bez gledanja.Onda ga ja pitam da mi napravim tako nesto za stone I on kaze imam ja za tebe bolju masinu.Ali jbg Was trazi 2 dragon egg I 2 dmd I ja kazem oko.Tada je jaje zmaja bilo oko 15k.Uzmem ja tako dadnem mu iteme I on to za ¾ min napravi I ja vidim to gura 8 blokova u duzinu .Ali ja imam haste 2 I to nece da moze ja to iskopam za 2 sec.Dogovorimo se ja I on da cena bude duplo vece ali da mi napravi bar 4 puta bolju masinu.To je bila najvece prevara u istoriji on mi je z ate iteme napravio samo 4 isti masine ali to je radilo I to dobro.Ta masina me je pogurala do 3 mesta na is top mada da sam igrao koliko I drugi bilo bi to I bolje.Dodje dan kada Was ode na survival I tako ja nemam s kime da se zezam malo zesce.Ali kao spas dolazi lik poi menu StojaCraft I kaze mi ajde ti mene ovde add ja cu reci ovima na survival da te add u FenomeNN.Ok moze odem ja tamo na survival vec sam znao kako se igra imali smo mi veliku famu kaktusa gde sam ja uzeo oko 100k ali sam to stalno trosio.Ja I Was odlucimo da napravimo moj home od opsa o odemo da bordera I tamo napravimo home od oko 100 m2  .U taj home stavim jedan pig spanner I oko 3 zombi I 1 skleton.Da radi kako treba.Ja tako uzmem ukljucim auru I ostavim da mi ona killa mobove jedno 2h vratim se ja uzmem zacaram stvari koje sam imao I napravim 1 god armor I onaj najbolji sto moze pvp sword.Shrp 5Unb 3 Loot 3 Fire 2 nema knock jer nisam heto da ga stavim .Tako imao sam ja jedno 10 encki na survival I odem u f home I tamo malo kupiti kakstus nakon toga vidim nekog Cretatora msm da je bio torrent da je u moj home I ja kao budala s god armoro ne jedam encku uletim u njega pocnem da ga bacam po mome homu dok on jede encku I ostane mu 1 helt I on pojede encku I kill me .Ali jos mi nije jasno kako je usao u moj home koji je bio full u obs prekriven vodom posle sam dosao u moj home I tamo je bilo sve na mestu .Nikako nije mogao uci sem ako nije koristio neki lag.Dosao je on nekako u zusov home kod koga sam ja bio dan pre toga I nije mi jasno kako je tek u taj usao.Znam da je ceo fenomeNN koji je tada bio na srw izginuo I da nije moglo vise da se igra na survival.Vratio sam se na skyblock skpucao jos 300 is lvl za 1 dana I otvorio se Forge.O da to je bio odlican srw .To su bili modovi koje sam ja svega ¾ puta pre toga igrao .Igrao sam skyfactory uhc modovan survival I jos neke gluposti.Mada relativno onaj folmular za forge je mogao da uradi I moj brat od 7 god .Otisao sam da skinem modovde I udjem I popunim formular tako ja to popunim.Posle 10 min ja idem da pogledam jeli to doslo I vidim da jeste udjem tamo vidim DJFantoma koji je bio afk to mi je bio 2 put da ga vidim I poslednji.Idem ja tamo nadjem neko mesto da igram I napravim jednu dobru bazu ima ce te slike.Kada mi je malo dosadio forge pocnem da gradim jedan toranj na forge koji mi nakon nekog vremena dosadi I ja odlucim da se bavim strujom napravim neki generator koji sam posle unpredjivao imao sam msm 4 koja su davala po 4000 Redstone fluxa po tiku I jos 10 nekih s oko 200 do 500 rf I meni to dosadi posto mi je postalo previse op jer sam imao sve iteme za koje sam ja znao.Lik s koji mi je u pocketuku pomogao oko forga bio je Chavez031 .Posle sam uzeo skinuo TeamSpeak I to sam koristio za komunikaciju u pocetku sam pricao s nekim likom marksman988 I Relacer2.Posle je bilo jos likova.Znam da je jednu noc guster koji tada jos nije bio mod cutao 2h u sobi na ts msm da mu je marsman davao dmd Itd ali on nije heto da prica.Sledece jutro ja sam usao na ts bilo je jako rano I video sam gustera na ts poceo sam da pricam s njim I on mi je poceo da objasnjavam malo bloodmagic skontao sam koliki je to pro za bloodmagic to nije normalno.Posle sam mu ja dao neko moje thauma odelo koje je on unapredio I od njega je nastalo odelo kao da je do zivicia.Taj isti dan sreo sam Nocnog neki lik mi je pre toga pricao da je on bugovao iteme.Ja sam cutao oko toga I video sam da je to neki prijatan lik volio je da se zeza poslao mi je neke slike s koje su… ,neka svinja nesto cinilo mi se da je on neki lik koji udje na mc I zeza se .Ono da ubije dosadu.Znam da je on pricao meni o konkursu kako su cekali manica I baticu celi dan da bi ovi kandidati opisali sebe u 1 min.Guster je par dana dobijo nakon toga moda I nocni takodje.Ja dodjem posle par dana I dodjem da pricam s gusterom u neku sobu posle par min pocnu da uzlaze modovi bili su tu Vuzi,Nocni,Zoki,Kenny,Srdjo jbg svi su bili sem vlasnici I dule I fantom.Onda me nocni pitao nesto sta mislis kako ono ja gledam ko ima akb na skypvp ja kazem nzm.On kaze opalim mu kombo s knockback 2 .Meni je to bilo smesno.To je bilo jedno para dana pred global .Jedan od modova s kojim nikada nisam pricao a uvek sam mu se divio bio je Dulje ono kako on gradi nije humano tako jednostavno a tako lepo …prosto za respect
Neke likove koje nisam naveo u tekstu:
EmrahFTW-Lik koji prica da je PROPVP ali I daje mora da vezba
NixTheLord – Lik koji mi je bio uzor na skyblock
RwR/RwR_Serbia – Brat I Sestra koji uvek zele da budu prvi u svemu
Isak68 – Jedan od 3 lika koje moram da opet izazovem na Pvp 1vs1 jer me je prvi put dobio
SpvpFTW - Jedan od 3 lika koje moram da opet izazovem na Pvp 1vs1 jer me je prvi put dobio
CREEPER1BLOW- Ovaj lik me je posteno odrao kada smo se pvp u arena na forge msm da sam njemu skino samo 4 srca koliko se secam,dao mi je nadikam tvigli kako sam ja zvao tvajliajt forest ili kako vec.
JockoBogatic_ - Lik s kojim sam sad na is na skyblock
Lord_Melon - Lubenica
16MrMaster - Najposteniji i najisreniji tj. pvp pro
Jbt koliko samo ovo kucao nmg da se setim likova mozak mi je otisao u 3 lepe.

O?im putem mi vracas jer ja tb nisam pome uo u mojoj zadnkoj temi xD ?

A mene nema :frowning:

Ovo je za proslu godinu a i vi bi zaboravili posle 2/3h pisanja

Koliko vremena trebalo ovo da napises xD …
:smiley:

3h ili 2,5h

Sta bi ti bez Was-a Ahhhahaah :slight_smile: #nohomo

3/4 puta sam otvarao da pisem oprostajnu temu neke eseje ali likovi koje sam vec pomenu radi njih sam ostao jer msm da nebi izdrzao svo ovo vreme da nije bilo vas

#RespectForMyFriendNOLE