NixDot2(1.7), NixDot2(1.8.1), NixTheLord(trenutno)

Evo ovako, pozdrav ja sam Nikola, ne igram minecraft dugo igram ga od septembra, na samom početku bilo mi je dosadno igrati sam, pa sam počeo tražitu servere, ukucao sam najbolji srpski serveri mc, i eto ga ljubav na prvi pogled xD, Serb-Craft, moj prvi server… 1.7 verzija, server je imao 300slotova možda 500 nisam siguran, slučajno sam ušao na SkyBlock, ali nisam znao kako da izadjem(/hub) pročitao sam uputstvo i eto ga moj prvi is, otišao sam u neki shop kod nekog lika i video da redja daske (proširuje is) odlučio sam i ja to uraditi, hmmm bila je to duga noć nacepao sam sebi dupli čest oaka i počeo širenje, neki lik zokiruma je stalno pomagao svima, pa i meni, rekao mi je da je is oko 100*100 i ja sam onda napravio okvir, celu noć sam redjao daske (NOOB) i eto ga mojih prvih 100lv,video sam da neki likovi prave shop od vune a da su veliki lv, i da imaju [premium] ispred imena, odlučio sam kupiti premium i to sam i uradio, kako sam ga kupio sve je bilo duplo lakše, dmd iiii OVCE napravio sam 2zelene i 2plave četvrt. i put (asfalt) izmedju njih već sam imao oko 700lv, invite sam lika Chavez bio je prebogat, 1mil $ zajedno smo dogurali do 4996 is level ali nam je bežao ovoonoba moj drug dobar za 400lv, pošto je bilo dosta pljački svoj is smo zadržali samo za sebe, nismo nikom pokazivali, 1.8 dogurali smo do 1000lv i ja prestao igrati, tek sam počeo pred ovaj restart! Na ovoj verziji na jednom is bio 1. Sa 1600lv i opljačkaju me,New_B i alieN, odu kod Lord_Sniper na is, izgrifuju kuće, meni se počne gaditi is pa počnem nov, 1450lv na novom is i invitujem druga Chavez031 kog znam od 1.7 bili zajedno u is 4996lv i dam mu lidera, da on inv svoje drugare… Jer je bio premium a ja ne… On me onda kick sa sopstevenog is-a, ceo server krene spamati da mi Batica vrati is, a zoki kaže prevare su dozvoljene, ja i dalje nisam odustao, i nagovorim Chavez da mi vrati is, a da uzme itemi, nije mi ostala ni koska… I evo sad se opet penjem 1600lv i pun sam kao brod, sa itemima, a 200,000 u džepu, i pronašao sam napokon najbolji tim RaCa1234(LeeIsBack) i Buahahio ( Quitgame) oni su kroz sve bili sa mnom i nisu nikad odustali od naseg drugarstva! Odličan smo tim, i obožavam ih! I pre par dana bug mi izbriše is, ono kad nije radio SkyBlock, srećom Batica je nekako uspeo da vrati, ali sam čekao ceo dan na to… Poenta priče? Hmmm nadam se da vam je malo jasnije ko sam ja, i da nikada ne odustajem jer znam da uvek mogu bolje, ostalima predlažem da nikada ne odustanu od svog cilja i ako smatraju da je nemoguće stići do njega da bar daju najbolje od sebe, siguran sam da se onda nikada neće kajati, kao što se i ja ne kajem!
Umalo da zavoravim Buahahio i Raca ako pročitate ikada ovo, znajte da vas obožavam i da ste drugovi za poželeti!
Pozzz NixTheLord

Cek ti si onaj kome sam juce dao is 140 lvl???

Da al dao sam ga malom bratu, nik kaojunak… :smiley:

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6030X уз помоћ Тапатока

Xsadowe sto nisi dao meni is :frowning: :stuck_out_tongue:

[quote=“NixDot2” post=44100]Evo ovako, pozdrav ja sam Nikola, ne igram minecraft dugo igram ga od septembra, na samom početku bilo mi je dosadno igrati sam, pa sam počeo tražitu servere, ukucao sam najbolji srpski serveri mc, i eto ga ljubav na prvi pogled xD, Serb-Craft, moj prvi server… 1.7 verzija, server je imao 300slotova možda 500 nisam siguran, slučajno sam ušao na SkyBlock, ali nisam znao kako da izadjem(/hub) pročitao sam uputstvo i eto ga moj prvi is, otišao sam u neki shop kod nekog lika i video da redja daske (proširuje is) odlučio sam i ja to uraditi, hmmm bila je to duga noć nacepao sam sebi dupli čest oaka i počeo širenje, neki lik zokiruma je stalno pomagao svima, pa i meni, rekao mi je da je is oko 100*100 i ja sam onda napravio okvir, celu noć sam redjao daske (NOOB) i eto ga mojih prvih 100lv,video sam da neki likovi prave shop od vune a da su veliki lv, i da imaju [premium] ispred imena, odlučio sam kupiti premium i to sam i uradio, kako sam ga kupio sve je bilo duplo lakše, dmd iiii OVCE napravio sam 2zelene i 2plave četvrt. i put (asfalt) izmedju njih već sam imao oko 700lv, invite sam lika Chavez bio je prebogat, 1mil $ zajedno smo dogurali do 4996 is level ali nam je bežao ovoonoba moj drug dobar za 400lv, pošto je bilo dosta pljački svoj is smo zadržali samo za sebe, nismo nikom pokazivali, 1.8 dogurali smo do 1000lv i ja prestao igrati, tek sam počeo pred ovaj restart! Na ovoj verziji na jednom is bio 1. Sa 1600lv i opljačkaju me,New_B i alieN, odu kod Lord_Sniper na is, izgrifuju kuće, meni se počne gaditi is pa počnem nov, 1450lv na novom is i invitujem druga Chavez031 kog znam od 1.7 bili zajedno u is 4996lv i dam mu lidera, da on inv svoje drugare… Jer je bio premium a ja ne… On me onda kick sa sopstevenog is-a, ceo server krene spamati da mi Batica vrati is, a zoki kaže prevare su dozvoljene, ja i dalje nisam odustao, i nagovorim Chavez da mi vrati is, a da uzme itemi, nije mi ostala ni koska… I evo sad se opet penjem 1600lv i pun sam kao brod, sa itemima, a 200,000 u džepu, i pronašao sam napokon najbolji tim RaCa1234(LeeIsBack) i Buahahio ( Quitgame) oni su kroz sve bili sa mnom i nisu nikad odustali od naseg drugarstva! Odličan smo tim, i obožavam ih! I pre par dana bug mi izbriše is, ono kad nije radio SkyBlock, srećom Batica je nekako uspeo da vrati, ali sam čekao ceo dan na to… Poenta priče? Hmmm nadam se da vam je malo jasnije ko sam ja, i da nikada ne odustajem jer znam da uvek mogu bolje, ostalima predlažem da nikada ne odustanu od svog cilja i ako smatraju da je nemoguće stići do njega da bar daju najbolje od sebe, siguran sam da se onda nikada neće kajati, kao što se i ja ne kajem!
Umalo da zavoravim Buahahio i Raca ako pročitate ikada ovo, znajte da vas obožavam i da ste drugovi za poželeti!
Pozzz NixTheLord[/quote]
E kad 5ako na sr niko nebi odustajao kao ti sr bi bio prvi u svetu :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue:

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6030X уз помоћ Тапатока