Nisam kriv unban me

Manicu i Batice Ja se zalim za moj ban zato sto nisam bio na srw kada se to desilo.Nisam mogao da udjem jel pise da je to korisnicko ime vec na srw tako da…Ne znam ni ko me je ban imam svedoke koji znaju da nisam bio na srw pise mi zbog Nodusa…A kada me je manic opomenuio izbrisao sam sve…Ja nzm sta da radim ja sam vam sada rekao a vi kako odlucite

Dobio si ban zbog hackova cak je iviaster rekao posle deliji da nemasd nodus nego rubix …

Kada dobijes ban na serbu retko kad se desava da dobijes unban. Ban si sigurno dobio sa razlogom tako da dzabe se zalis :slight_smile:

ja sam to rekao iz sprdnje i napisao sam salim se posle 20 sekundi debeli iskompleksirani a dobio je ban zbog izbacivanja iz gm a to nije nodus nego izbacivanje iz gm ali to je tesko objasniti ovom deliji.
A pod broj 2 nije bio na serveru kad si ti delija usao na popadijin acc ili ciji vec.

xXIVIASTERXx, kao prvo ban je dobio zato jer sam ga pratio jedno 10 minuta on je isao sa fly-om (ne znam koji je hack u pitanju) i rusio sve sto je stigao sa fast break. Kao drugo bio sam svo vreme na moj profil a na Popadijin ili bilo ciji ne ulazim niti ima potrebe.

1.Sone ti si picka!!!Jedna smrdljiva crko da bog da!!2.Delija nisam bio na serveru 3.Nisam ulazio 2 dana i nzm zbog cega sam banovan kada nemam sada nista bukvano nista posle opomene nisam koristio zna i Blim!!
A ti Luka ucini smi uslugu i cuti ok :slight_smile: I jos nesto Delija ako nemozes da shvatis bar mi reci tacan razlog zvog cega sam banovan…

Hordovci da na serveru postoji plugin anti cheat niko od horda nebi mogao da udje , realno , !! A Deliju nemesajte u ovo jer on nije nista uradio !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Zack kao sto sam gore rekao… isao si ‘divljinom’ sa fly-om i rusio sve sto si stigao sa fast break-om. A to sto vi ne znate ko vam sve igra na profilu nisam ja kriv. Sad ces dobiti unban ali sledeci put se cuvaj!

Ide lock.