/nick na Factionsu

/nick postoji od kad postoje rankovi ja mislim. Da smanjimo scam? Kad smo to rekli?

Menjanje /nickova je zabranjenjo kao imitiranje administracije ili jutjubera, a oba imaju razlicitu boju nicka, tako da je to manjevise neizvodljivo. A kada se kopira nikog istog ranka, izvodljivo je. Niko ne prica Da sad BaneBoBan nema rank, I ja ti kopiram nik i saljem tp, pricamo o tome da ti i ja imamo creatora, pa ja menjam nick u tvoj i saljem tvojim drugarima. Ok, kako je, tako je.
Ali to je jedan veliki minus, ne kosta nista da se odradi pravilo, znaci da smanji skamovanje (ovo iskreno ni nije skamovanje alo kako da obrazlozim).

Ovo je za tvoje dobro… Vidim da ti gramatika ne ide hehe

Pricao je neko ja mislim da je hail koliko se secam.
Znam da /nick postoji od uvek, ali je ranije je to bilo kaznjivo, a i nije se puno njih to setilo pa se nije primecivalo, sada ceo server radi to.

alo bre, hailranger je pricao kada je neko uzeo nick ~hailranger i banao ga je privremeno ili perm ne secam se… REKAO JE DA svakog kog vidimo da tako uzme neciji nick i tpahera ga, trapuje itd itd. slikamo i na forum! Tako da se dogovorite vi to medjusobno, a ne da ovako neko nekog tpahera

Kada promeniš nick tebi pise ~nick. Samo ćorav ne vidi taj znak. Vi hoćete meni da kažete da je vama isto NICK i ~NICK? Morate kod očnog lekara pod hitno.

Hail je pogrešio. Pravilo je ovako kako ja pišem. A i u pravilu sve detaljno piše.

Nebitno, ako je tako, tako je. Znacilo bi kada bi se uzelo u obzir i ovo.

Ok

ok

Pa sa default teksturom da, tesko je videti ~

Hahahahhahah kod očnog odma :smiley:

Primer je igrac lilpump, poslao mu TPhere AdultContent a stavio je nick mantin2003
Ako ne moze da se ukine komanda, onda bar kad neki rank sa nickom salje tp ili tphere pise realname a ne nick sa ~

Plava Svetlost unistava oci,

Tako neki lik svaki dan po bar 3x stavi nick DreamGamers i posalje cijelom f-u tpahere… Jadno…
Ali fazon je sto odmah stavi svoj nick, nema teoretske sanse da uhvatis /realname.

  1. Stavljanje nickova tudjih likovi psuju i prijave samog sebe i odmah promene
  2. Na 1.8 stavljanje drugih nickova je bilo zabranjeno dulje je posebno vodio brigu o tome; samo je svaki igrac to koristio peximus me 78 puta tako na 1.8 portao
  3. Nemaju svi igraci zivaca za realname
  4. Kao sto su neki ovde igraci napisali ako vec necete da ponovo zabranite ubacite barem to da se moze videti odma realname
  5. Moj primer nikada ne menjam nick, od kad su ilsura mute za dz
    Stalno salju tp “Amer0n” osim ako ne ugasis tptoggle

A sta ako ja sa rankom promenim nick npr ~RACA , i taj drugi isto sa vipom promeni nick u ~RACA kako da se prepozna, sem da se kuca /realname, nekad ti uopste ne pada napamet i pomisli neko da sam to ja i tpahera nekog u trap…

Tako je jednom nocxx poslao /tpahere sa nickom Dreamgamers__, a u isto to vreme dream napisao nesta u vezi spawnera i ja logicno prihvatim i ubije me… I to da ne bude kaznjivo?

Dap,tako je Adult je stavio moj nick i 1 lik iz f se tp do njega i kill ga je Adult…

Al pogledajte realno korist zasto npr necu da uvedu taj DeluxeChat i te ostale gluposti, logicno je da kad se “opecete” kako kaze Boban to vam i verovatno nece biti zadnji put i onda samo bukvalno teraju da dajete pare za njihovo odrzavanje servera kako bi i vi vama olaksali igru.
Zakljucak: SC team ima dobar marketing sa igracima, pri cemu su i igraci zadovoljni kada kupe nesto jer neceju biti scam (Nadam se da moderatori nece ovo shvatiti kao prozivku da teraju igrace da kupuju rankove nego da imaju dobar smisao za marketing xD).