/nick na Factionsu

Predlazem da skroz ukinete komandu /nick.
Ne vidim drugu korist od te komande osim zaradjivanje itema predstavljajuci se kao neko drugi ili upadati u tudje homove na isti nacin.
Candere celom serveru posalje tpahere sa drugim nickom po 3 puta dnevno, a kada pocnem da prozivam za to sto radi nadju se njegovi drugarcici i brane ga, da je jedini pa i ajde, ali nije.

Postoji monanda /realname zar ne? A i scam je dozvoljen. Gde škripi?

To sto /nick nije od nikakve koristi osim te da stavljas tudji nick.

Nije ništa opasno ako je igrač pažljiv. Ovo neće biti uklonjeno.

Prethodnih sezona to je bilo kaznjivo, to je lazno predstavljanje, zar ne ?
Takodje, Hail je rekao da je to kaznjivo, I da slikamo sve i prijavimo na forum, nakon cega, se te teme odbiju.

To nije kažnjivo. Lažno predstavljanje se odnosi na administraciju, JuTjubere i tako. Hail je verovatno pogrešio.

A daj pazi, pre je to bilo kaznjivo.
Ima likova koji su pocetnici, koji ne razumeju toliko. Par njih koje znam, su izgubili volju za igru.
Lik uzme primer umesto 0 stavi O I tu nema skoro nikakve razlike.
Po meni iskreno to nije fer da se radi, I trebalo bi da bude kaznjivo, bio to clan administracije, jutjuber ili ne.

Slazem se sa time da treba /nick biti ukljucen ili da se ostane ali kad se klikne na njegovo ime da mu pise RealName to moze da se uradi uz pomoc DeluxeChat.

Taj koji se jednom opekao je naučio lekciju. Ako se opeče i drugi put onda već to nije naša stvar da zbog njegove ne pažnje mi kažnjavamo drugog igrača.

A sto bi se opekli?
Mogli bi lako dodati da pise realname kad se klikne na igraca.

Bolje da se opečeš u igri nego u stvarnom životu. Razmisli…

Stavi nick kao neko iz f-a, pita ga da mu iskopa spawner, tpahere ga, ubije ga, nauci lekicju tako sto izgubi nesto sto kosta 20 evra i vise ni ne igra.
Samo primer navodim.

Tako je

Nema veze sto neko gladuje svaki dan da bi skupio 20 evra i uplatio za silk spawners.

Bane pismen si za trojicu xD

Naravno. Ako je uložio 20e što nije pazio?

Nisi sve ispravio…

Ako je tako kazi mi onda koji je uopste svrha /nick komande.
Vi ste pricali da hocete da smanjite broj skamova, a sada postoje stvari koje su samo za to i namenjeni.

Bane zasto brises moje odgovore

Zato što tvoji odgovori nemaju veze sa temom. Došao si da se glupiraš.