nether

Napravila sam danas portal, ali nemogu u nether. Vjerojatno nema tamo portala, pa ako se to može srediti da se i tamo može. i zašto neda postavljati soulsand? Kad se već prodaje u shopu, bilo bi uredu da ga možemo i postaviti.
Hvala :slight_smile:
edit: i životinje mi nestaju. znaci ja gledam u deset svinja/krava/kokoši i obrišu mi se pred facom, zašto?

Nema nethera na serveru! :smiley:
Umesto nethera imas nether & end shop :slight_smile:
Zivotinje nestaju prilikom uklanjanja laga :slight_smile:
Za soul sand neznam :slight_smile:

Nadam se da sam ti pomogao :slight_smile:

Za zivotinje ti je tako na skoro svakom serveru , jer kad ima mnogo zivtinja na mapi , tj mobova server zalaguje , isto tako i itemi kad su razbacani po mapi , zbog njih laga server a i zbog mobova kad ih ima mnogo…

Nepostoje portali koji te mogu odvesti u Netther ili u End zato sto je zbog toga lagovao server, te smo ih iskljucili. Ako ti trebaju itemi iz Netther-a ili End-a potrazi ih u Netther ili End Shop-u,

Soul Sand je zabranjen zato sto su ljudi postavljali Wither Boss-ove pa smo ga zabranili, trebalo bi se srediti uskoro.

Svi mobovi nestaju posle Brisanja Lag-a da bi Vam pruzili najbolji provod na serveru, samo te “Zivotinje i Monstrumi” dovode lag na server nekih 30-40%, pa se zato i brisu. Ali ako kupis konja preko Shop-a on i kad se obrise mozes ga ponovo stvoriti…

a zašto onda niste zabranili postavljati wither skull? to bi imalo više smisla, ovako se wart nemože nikako uzgajati, da se može u nether pa nađeš tamo nakupine soula pa ajde, ali ovako nikako…

Bice sredjeno :smiley:

Da pitam ja razumem sto ne radi nether ali mozda nekom treba skill pa da ide u end da budzi :wink: ali cuo sam da ce biti skill arena ali kad ce te je otvoriti?

Manicu/Batice samo sam hteo reci za soul sand,posto likovi prave wiether bossa mogli bi ste zabraniti stavljanje glava wiether skeletona,posto se tako pravi…bolje to nego soul sand posto je korisniji :confused: