Nesto o meni - Momferd

Ime mi je Nemanja Boskovic rodjen sam 5.2.2003 god. i veliki sam zaludjenik za minecraft ili za servere.

Saznao sam za Minecraft tako sto sam gledao neke klipove na youtubu pa mi se pokazalo pa sam pogledo njihovu stranicu i molio sam mamu da mi ga skine xD (tad nisam nis znao u vezi njega)

Prvi dan na MC-u bila je demo verzija na kojoj sam mislio da trebam sakuljat slabije stvari da bi skupljo zemlju ,pesak i drugo (posto sam mislio da se lomi 1 klikom) onda sam mislio da su kriperi dobri jer daju kad ekspodiraju ostanu blokovi, nije mi radio desi klik pa nisam i znao da se na njega postavlja.

za servere sam sazno jer mi ih je drug pokazao pa sam silno zelio upoznati neke druge minecraftere.

Dosao sam na server kada je jos bio na 1.7 verziji i bio mi je super server pa mi je kasije bio jos bolji zbog nekih mini
-igara ali kasnije kad ih nije bilo presto sam igrat.Prije mi je nick bio YoMamaJokesKing i ponekad fickeca sad mi je nick Momferd i na zalost ima zenski skin a prije je imao muski -.- .Dobro sam proucio huzuni pomocu klipova na YT u slucaju da zateknem jednog citera.Moj ominjeni Youtuber je Yasserstain.

Mnogo volim crtane filmove na Minimaxu, disny chanell-u , nickelodiaon-u i Cartoon Network-u

i volim drusto i pilecu pastetu :silly:

Najiskreniji :smiley:

Pa sta reci, covek nije nista slagao ! :smiley:
:slight_smile:

Sta sam sada citao o_o

zas bi ista lagao nema niceg sramotnog

Zovem se Nikola Stevanovic i prezivam se Stevanovic,ne lazem. :smiley:

Jbg koga briga sto se prezivas Stevanovic.

Lepo sastavljeno… :smiley:

Dobro sve to lepo sastavljeno, ali pileca pasteta na kraju… xD I kriperi dobri, a ja od njih umro kad sam poceo igrati MC. xD

Staces svi smo imali dane kad smo bili nubare i po