Nestale zivotinje i mob spawner ne radi

Ovako ovo mi je vaznije mob spawner spider mi ne radi nece da izbacuje paukove napravio sam ga prema ovom klipu ovako isto http://www.youtube.com/watch?v=LHZx7apoIZI
Mrak je potpuno samo mi pojavi onu ko vatru da treba da izbaci i nece.
A drugo razmnozavo sam zivotinje ispod svoje kuce gde sam ih zatvorio kokoske,svinje,krave i ovce.
Kada sam nahranio mrkvom svinje i kokoske one su odjenom nestale sve nijedne nema a krave i ovce su ostale a i njih sam razmnozavo u isto vreme.

Verovatno bug sa mobovima…

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Pa ocete poraviti ovo imo sam 8 spawnera jedan sam unistio 2 prodo 1 postavio i ostala mi 4.
I ovo sa zivotinjama ja ih taman razmnozim da uzmem vunu,lether ono ispari i nista ne dobijem jos moram trazit ponovo dovlacit zivotinje

Moguce da smo pobili jednom zivotinje zbog laga ali to ne radimo cesto… Oko mobspawnera nisi nesto uradio cim ne radi… Ostalima radi…

Послато са GT-S5670

Kako ti je nik na srw da te portujem jednom kad te vidim da vidis kako sam napravio nema sta postavis ga i trebaju da izlaze paukovi a i napravio sam ga onako kako je video klipu.

Malopre opet nestale svinje i ovce i kokoske kad je drug ih razmnozavo dao svinji mrku i nestale sve popravite to.I nekoliko krava nestalo.
A za spawner rade spawneri oni koji su vec bili u mapi a ovi kupljeni kada ih postavim ne rade i to popravite imam jos 5 spawnera dzabe propadaju.

Pokusacemo da sredimo … Hvala za prijavu…

Ne treba nista da se sredjuje. U jednom chunku ne moze biti vise od 25 zivotinja. Cim predje taj broj nas server se trudi da izbegne lagovanje brisanjem zivotinja. Tako da to nije nikakav bug. Sto se tice spawnera oni rade samo je bitan prostor i svetlost i podloga…m

Tapatalk Pro :slight_smile: