Nemam komentara

Nick u igri: Aquaxz
Server: Ime servera/Global/TS3 Global
Razlog mute: Vrijedjanje ( sam sebe sam vrijedjao)
Trajanje : Perm
Vlasnik/Moderator koji vas je banovao: CROspano
Vreme bana: 20.4.2019.
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Spano, bio si ts3, reko si mi sve, samo mi objasni zasto bi bio mutiran ako sam sam sebe nazvao kretenom… Gdje je tu smisao i logika? Kazes neko me prijavio… sto je nemoguce, ja sam rekao da sam kreten, chat je to filtrirao, i u roku od manje 1 minuta (oko 25 sec) ja sam dobio mute na 4h Razlog Vrijedjanje… Ti meni nisi nimalo realan. A sad zasto si me mute, da li zbog raspravki od prosle sezone ja ne znam, nepravilno si me osudio… I da kad smo vec tu, zasto si negdje “zurio” sa Ts-a nisi mi dao da objasnim situaciju ? samo si izasao
prosle sezone mi nisi bio jasan 2 puta, ovaj treci put sam uvidjeo da nesto nije u redu sa tobom… Ne mrzim ni jednog moda, nego pricam kako jeste, jer imam osjecaj da neki od modova necu da imenujem jedan pojedinac mrzi mene pojedinacno. Takav mod po meni, ne treba biti u SC timu jer je SC jedna zajednica koja podrzava druzenje, zabavu i humor, a ne ovako mrznju i nepravdu kao prema meni od strane pojedinog moderatora. A za tu osobu koja me “mrzi” kojoj sam “trn u oku” mogu da se obratim i da kazem da na ovakav nacin ako nastavi da obavlja svoj (kako da to kazem kad nije tako) “Posao” (koji ne obavlja ni blizu tako kako treba i koliko treba) nece dobro proci… (ovo nisu prijetnje ovo sam nagovjestavam da mrznja nekoga od igraca ne ide na dobro). Ta osoba na koju mislim, ugledaj se na acBee-a, kako u svakom trenutku je tu, kako svima pomaze ravnopravno, kako pravedno donosi odluke, kako voli sve igrace kao prijatelje jer ih razume… ac nije jedini ima dosta moderatora koji su prevashodni ovakvim osobinama, ali ta osoba koja me izgleda bas i ne postuje (slobodno cu da se izrazim ovako) nije ni blizu ovakvim osobinama… Meni unmute ne znaci nista 4h ce da prodje… Ovim putem sam samo zelio da porucim tom pojedincu prethodno napisano. . .
Lijep pozdrav od mene za sve modove, a pogotovo za tog pojedinca. . :slight_smile:

Pozdrav Aquaxz

Sada cu ti objasniti istu stvar kao na ts3 ali ovog puta javno ako stvarno neceš opet razumiti problem o kojem pricam nemam onda stvarno riječi više za tebe…

Tvoja kazna je u skladu sa pravilma.
Napisali ste “spavo kreten” to je filter odmah stavio u zvjezdice nakon toga omah dolazi report vredanje od Igraca X. Pogledao sam prijavu i vidio da ta rijecenica moze da se odnosi na vas ali moze i na drugog čovjeka.
Javno vrijedanje u public cheat ne toleriramo zato na svakom serveru imate svoje privatne ili timske chetove u kojima mozete psovati i raditi sta god zelite.

Iznosenje da ja na vama imam neki pick i da vas mrzim su lazi.
Iskreno neznam ko ste vi i nakon ovake poruke upucena meni nakon 10 min sta sam vam ljepo objasnio na ts3 pravila i slučaj neka tako i ostane.

Tema se odbija!
LOCK!