Nema dokaz tu ni jedan

Vaš nick:hqtred_
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana:Nedozvoljena stredstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC
Vreme bana:23:05
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:Kao prvo nema dokaz da sam tu koristio bilo koje nedozvoljeno sredstvo kao drugo kako on nije dobio ban za opremljanje citera a da li je anticheat mene uhvatio nije ovo nije ni dokaz bana video baguje nema dokaza kako je ovo fer sram vas bilo ocekujem odgovor.Hvala

2 Likes

Lik je legit igra vise od 4 sezone,stvarno treba da dobije unban legit igra, i slažem se sa ovim nemaju dokaze da cituje a pod 2 ovo sam se sa njim nema citove samo je dobar u pvp-u,Voleo bih da dobije unban.Hvala

Lik nam sabotira team najverovatnije zato sto smo ih ubijali na kotovima a moj drug on necituje gledamo live samo dosta dobro se pvpja a vi gveklomu nemozete nista zato sto je media. I recite mi dali je to fer nije a gveklom on oprema prave chitere kao FellosHD a sto on nedobije ban gvekolom trebo bi.hvala

Alo brze lik je legit nema tu dokaza kako vas više nije sramota da radite to bre već drugi put ga banate i to sada bez jednog dokaza sram vas bilo a to sto Gveklom_PvP i Select igraju na salwery i nemaju te turu koju avi imamo to je super

Ocu unban da dobije.Hvala

Sad ne pisem jer je neko meni rekao da podrzim ili zato sto gotivim lika. Govorim zivu istinu, covek NE HAKUJE, jos gveklom nije dokazao da on cituje . Drugo no hejt za Janu, ali dajete nekom memberu iz sc tima koji nema veze sa pvpem da banuje za “hackove”, ne jede geple dok udara a to sto te krita, Gveklome, to je samo skill, to sto nemas ruke nije nas problem.Trece ovaj vas “moderator” Muhamed stoji na Gveklomovoj strani, procita samo deo u kome ja reportujem igraca ViVaa, a ne cita da je to FellownsHD koji i dalje NIJE BANOVAN a dokaze sam postavio vise nego dovoljne za disband celog teama SIGMA koja ga oprema. Znaci muhamed bukvalno slusa sta mu Gveklom kaze vrv privatno ili tako nesto. Oce da nas sruse na ovakav nacin ali ne moze :frowning:

Moderatori nisu na mojoj ni na vašoj strani oni rade svoj posao. Dokazi postoje i oni su postavljeni u prijavi igrača , takodje za opremanje “FellownsHD” i drugih napomenutih accova imam dokaze od kada udjem na server pa dok ne izadjem sa servera (sve snimam) . Niko ne pokušava da vas sruši ali ako igrate , igrajte fer.

hqtred_ ima prethodnu istoriju čitovanja na Marc_Not_Found , Puffy itd…

Svi smo jednaki nije bitno dal ja imao Media Rank a vi obične rankove . Više se neću oglašavati na ovu temu i gubiti svoje vreme .

1 Like

Trebao bih se ja oglasiti on nema nikakvu istoriju citovanja lik je legit druze to sto ti nemas ruke k ne umes da igras to je tvoj problem,on ima jako dobre skillove u pvp-u tako da bih te molio za začepiš te tvoje žvale i umuknes. Jos 1 ponavljam lik je legit ne cituje.

cemu plakanjre odmah? dobio si ban i ne treba llagati da covek igra 4 sezone kad igra od maja ove godine nk to nije bitno. vi mislite stvarno da ako saljete 500 poruka u temi za unban da ce on dobiti unban? plus pise covek na disc podrzite tdmu alo dobicu unban. Gubite vreme brate.

nema potrebe za vredjanjem i ne znam zasto vredjate kada je JANA banovala a ne muhamed. stvarno nije da branim BILO KOGA ali svi ovde gubiml vreme zato sto se raspravljamo.

Borika lik ne cituje legit je to sto ste vi tanki u glavu nije nas problem.

Decko nisi vaspitan, edukovan i ne zelim kontakt sa tobom vise vredjas bespotrebno i primeti se da nisi stariji od 2008. Srdacan pozdrav.

Razumem tebe kao lidera teama pa kao ajde al ovi ostali sto se vredjaju stv nerealno…

Pod 1 07 sam a pod 2 dajes kazne informacije po forumu u nadi da ces nesto da izvuces,samo cu da kazem da gveklom dobija ban uskoro. Pozdravljam vas!

Lažne* informacije

Decko, ako mislis sa ces uraditi nesto time sto ces da vredjas po.forumu i da se pravis kao neka faca neces veruj mi.

gde sam dao lazne informacije kada sam neutralan? Stvarno si poremecen izgleda… ali okej to je na drugima da rade a ne na meni

Druze imam skrinove kako tvoj lider i njegovi drugovi iskoriscavaju Bag

Svi mozete ban da dobijete lagano

PA reportaj sta cekas petrovdan?