Nekoliko rečenica ...

Nije mi jasno nekoliko stvari …

Zašto se non stop žalite da moderatore, u 95% slučajeva to rade ljudi koje je banovao neki od moderatora zbog hack-a.
Većinom to radite iz ljubomore zato što baš vi niste izabrani, postavljate lažne dokaze protiv moderatora u nadi da će neko od nas izgubiti istog …
To zapravo i nije lak posao, neki od vas su se prijavili samo da bi imali komande i šprdali se po serveru (da budete glavni baja), ali eto nije poenta u tome već da se pomogne 1100-igrača koliko imamo dnevno, i ja nekad izdvojim 1h i gradim nešto iz dosade ali opet većinu vremena provodim provjeravajući igrače, pričam sa njima itd. a za sad sam u jako dobrim odnosima sa većinom što mi je jako drago… Vi se smorite kada vam spamuje 1 igrač, a kako je nama kad to radi bar 6 istovremeno? A red je da svakom odgovoriš …

Vrijeđanje moderatora non stop, ne znam ko je vas vaspitao tako, ajde što vrijeđate Kenny-ja, Lord-a, hail-a ili mene već Zokija koji bukvalno može tata da vam bude, a i uopšte ste vjerovatno mlađi od bilo kojeg od moderatora … Face ste preko tastature a da treba popričati na skype ne vjerujem da bi i jedan od vas smio, aa malo zajebano kad gledaš nekog u oči i jebeš mu mater? Eto desilo sa pa poznajem momka koji je faca na fejsbuku a vidiš ga uživo zabode glavu u asfalt dok se ne mimoiđete …

Spamovanje sa multiacc - Mi vam banujemo ip, vi restartujete ruter i pravite se budale sa nickovima kojim vrijeđate toga što vas ban, shvatite ljudi, mi samo unesemo komandu a vi morate restartovati ruter svaki put posle bana, mislim nama to nije nikakav problem, čak tako nam dižete server jer dobijamo više registrovanih korisnika. (ovo je moja preporuka da prestanete, jer već kao što sam prije spominjao ruter ne traje vječno)

Ovo je srpski server ali zašto vam smetaju hrvati ili muslimani? Ako vas igrač nije vrijeđao prvi nemate šta pisati (a i da jeste zašto bi ste se spuštali na njihov nivo) …

Kada vas neko banuje, odete u mc folder i uslikate šta treba, kao da je to neki problem a ne slikati 10 dana nakon bana sa ciljem da pokušate nas da ‘zaje*ete’ …
To što zovete drugove da spamuju nama da vas unban samo vam otežava, jer ako vam je dobar drug naravno da će vas braniti i ako imate hack, a naravno da će to nama biti sumljivo …
Svaki ban je sa razlogom, naravno nekad se desi greška pa vas loše procjenimo ali u većini slučajeva smo ispravno postupili …

Pozdrav.
Vaš moderator, SrdjoGFX :slight_smile:

Potpuno se slazem i razumem te ali postoje decica koja ne razumeju tvoj text i naravno cu nastaviti sa resetovanjem rutera i vredjanjem moderatora.

P.S. Gde mogu da ti se javim u vezi jednog loga za potpis na forumu da mi uradis?

Objasnio si. :slight_smile:

Welcome to my world Srđo :wink:

Ma bezveze to ti njima oni ce procitat rjec i samo ce nastaviti. Prave se glavni a kada bi se prikazali tebi ili bilo kome u 4 oka nebi 100% ni rjec spomenuli -.-
Prave se glavni na internetu a u pravom zivotu prave kako da kazem na najljepsi nacin ah kukavice.

Dobro si objasnio.
Pročitao sam sve
Nisam nesto star ali mislim da sam pametniji od pola njih
Poštujem sve moderatore pogotovo Zokirumu.
Uvek mi odgovara pa sledeći je Kenny i njega volim.Ostale nisam viđao sem u komentarima
Ali ok.
P.S Ovo nije ulizivanje samo mislim da je glupo da psuješ nekog zbog kog taj server koji svakodnevno igras postoji