NEKO mi KRADE ITEMEEEEE

OVAKO skoro se svi zale da im nestaju macevi sekire dmd i tako.Od juce mi kad sam bio u borbi nestala dmd ench sekira pa sam mislio da mi je pukla.opet kad sam krenuo u borbu nestao mi mac.Mac nije mogao da pukne pa zato da mi nestane samo iz ruke.Mislio sam da ce ovo vise prestati na serveruu.Opet sutra dan ujutro sam isao u borbu sa macem i nestao mi je opet.Molim Manica ili Baticu da srede ovo stvarno nema smislaa da se ovo desava :angry:

Protiv koga si se borio?

Borio sam em protiv 1 kreatora ali cim sam ga vise puta udarao sekira mi je nestala nije mi pukla jer bila nova

Proveri koliki unarmed skill ima taj creator , i nemo jda se odma zalis na server jer je moguce da je skill uadio svoje!

ako te je udarao sa rukom ispala ti sekira i mac verovatno. Kada te neko bje sa rukom tuci i ti njega sa rukom a kada uzme sekiru ti onda uzmi isto i tako nemoze da ti izbaci

Ako je imao malo vise unarmed skilla i ako te je udarao sa rukom onda su ti ispali(Sranje :stuck_out_tongue: )a ako si izasao sa servera u sred borbe onda ti je nestalo zato sto je to zabranjeno