NE VERUJEM !

Ne verujem da ste Greenu izbrisali temu, momak sve sto je napisao je bilo na mestu!!
Pravda za GRINA !

Није умро ал дбр
ПРАВДА ЗА ГРИНА НАЈПРАВЕДНИЈЕГ ЛИКА НА СЕРВЕРУ

Tako je pravda za Greena!!!

#PravdaZaGreena

Ziv je zeleni umro nije dok je MENE I SRBIJE !!

Dok je nas koji ga podržavamo umro nije !!!

#PravdaZaZelenog

Tako je braco moja… Pravimo peticiju za Grina i njegov unban voli vas brat budite uz Greenovu Grupu tribina je nasa volim vas

[quote=“Amer0n1989” post=237348]Tako je braco moja… Pravimo peticiju za Grina i njegov unban voli vas brat budite uz Greenovu Grupu tribina je nasa volim vas[/quote]Ma uradićemo sve i svašta Amere samo da ga unbanuju!!! :lol:

ЈАВИ СЕ ГРИНЕ !
ЈАВИ СЕ ГРИНЕ !

Javi se Greene!!!

Viče cela tribina :lol:

Izbrisace i ovu verovatno!! Ali ipak pravda za Grina!!!

#SamoPozitiva!

Pravde za igrače koji koriste nedozvoljena sredstva nikad neće da bude. Otvaranje ovakvih tema u buduće cu kažnjavati i brisati. “Green-u” preporučujem da dodje na TS3 i da poprica lično samom, a ne ovdje da mi bude tastatura ratnik.
EDIT: Ne vidim kakvu “pravdu” treba da postignemo? Čekaj on je nešto poznat pa može hakuje ili? VI ga gotivite, davao vam i teme na serveru pa ga sad Branite? Ne kapiram stvarno, ako može neko objasniti kakvu pravdu trazite bio bih zahvalan :slight_smile:
Temu zakljucavam

Očito da će i ovu obrisati ali ipak pravda za Greena!!!

Javi se Greene!!!

#PravdaZaGreena

hahahha ma jebes unban brate, sad se tek vidi kakva su stoka od ljudi!(pojedinci) !!