Ne svidja mi se...

Ja ne volim ljude koji nisu vedri nasmejani i duhoviti.
Tako se ponasaju neki visi rankovi koji dobijaju moderatora servera.Kao i owneri.
Po njihovim pravilima ne sme da se kucaju smajlici i mora da se pise uredno.
Ako kazemo uredno ne mislim da i ostali igraci ne pisu uredno.SAmo ostali igraci pisu veselije.
Ne znam kako da vam opisem ovo ali meni se ne svidjaju takvi moderatori i owneri :confused:
Budite malo vedriji :DD

Ugledajte se malo na LoLeR-a on je meni strava lik :smiley: preporuka od mene :DDD

Herobrine nije lepo vredjati Modove ili Ownere i oni ce biti veseli koliko oni hoce :stuck_out_tongue:

Herobrine,niko ti nece zabraniti da pises smajlije i slicno, da se smijes ali oni imaju ozbiljan posao i koliko imaju posla i nije im bas do zezanja :smiley:

Ne smeta meni kad se neko pise smajlice ali mi smeta kad udjem na server i onda ugledam ovo:
AHHAHHAHAHHAHAHHAAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA
AHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA
AHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH
Aooooooo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAAHAHHAHAHHAAHHAHAHAHA
AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHA
HAHAHAHAHHAHAHHA
AHHAHHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
… a samo laga server od toga :stuck_out_tongue:

AHHAHHAHAHHAHAHHAAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHA
AHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA
AHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH
Aooooooo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAAHAHHAHAHHAAHHAHAHAHA
AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHA
HAHAHAHAHHAHAHHA
AHHAHHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

KOPIRALI MENE :slight_smile: TAKO SAM JEDNOM JA URADIO I SVI SE NAPALILI !!! :)))

@Delija - Boli me uvo sto te nervira …

@Alca(pone) - Svi tebe kopiraju … Postao si ko modni brend!

PS

@Delija

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

Pa mi ti zabrani da se smejem :stuck_out_tongue:

Nemoj da se smejes ili cu da te ka*am u supak! :stuck_out_tongue:
LoL

@Delija
Nadam se da nisi peder :stuck_out_tongue:

================================
[Delija_1998] : Nisam !

Danilo_00: Pa sto bi karo LOLERA :DDDDDD

:@ … No coment … .Delija zabrinjavas me …

Traktor

A gde je pecat? :open_mouth:

hahaaaha :smiley:

A gde su cevapi ? :smiley:

(ovo je za Allternate13 posto 5 dana pece cevape :smiley: )

hahaha :smiley: