Nastavak

I sta sad vi hocete da kazete da ja.lazem i da sam se ja jebo dabe na vasem serveru i da necu dobiti svoju sifru

4 mjeseca sam ja igraon vasem serveru i promjenio 5 homova i skupio puno dmd i na kreju je ispalo da lazem.

Nije ispalo da ti lazes , nego nisi postavio CVRSTE DOKAZE . Manic ti je sve lepo napisao tamo .

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

A koji bi to bili cvrsti dokazi,samo recite i dobitcete ih

SLIKA, VIDEO, BILO STA!

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Aljoksa kako si glup kako cu ti dat video hakanja.Usao mi na profil i promjenio sifru.

Aljoksa ocito nisi pratio prethodnu temu,vidit ces da sam postavio 1 snimak te 4-5 slika

Ja nisam debil, AKO NISI ZNAO, a znam da nisi.

Ooo pratio sam ja temu!

Pa sta ako ti je hakovan nick? Napravi novi nick pa udji i kreni ispocetka. Nemanja i ja smo od 1.2.5 igrali, grifovali su nas, krali, ubijali, varali, pa sta? Mi nismo,cke, pa da se zalimo za ono sto je dozvoljeno, vec upotrebimo nesto sto se zove ISPOCETKA. Mi smo tu jos pre skoro svih vas, u septembru ce biti 2 godine otkako igramo, zato ti samo mozes da cutis. Tacka.

Haha a sta.mislis da nas nisu grifovali,krali,ubijali i ostalo pa evo igram jednu verziju i promijenio sam 5 home-ova i 4 f home-a bas radi grifovanja i kradje.A ja se ne zalim radi ovog nabrojanog nego radi hakovanja profila,da eto tebi su krali i sve to a jesul tebi ikad hakali profil a? A to je ono na sta se ja zalim to jest ahmed58

Pa kako znas da ti je Hailranger hakovao profil ?? Ne branim ga , ali kako znas da ti je bas on to uradio . Meni vidis niko nikada nije hak profil , a i da mi neko hack profil (sifru je nemoguce pogoditi) rekao bih Manicu ili Batici da mi promene sifru , jer me oni znaju jos od pre (znaju da he to moj profil na kome ja igram) i promenice mi odmah . Ovo sto sam napisao mozda ce ti biti nejasno , ali da pojasnim .
Ehhhh ,ovako .

Neko kad je ljubomoran na nekog on moze da kaze da ti hakovao profil , i kao acc kome trebaju da promene sifru ti njima das acc od toga koga mrzis, tako da ti onda postanes vlasnik tog acc-a .

Shvatas sad ? :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Ne bih vise da rastezem ovu temu,hvalite se tu nekim iskustvom a ocito nikad niste culi za HACK generator.

Ako me niste svatili,ja zelim da mi mi promjene sifru na ahmed58 i da mogu nastaviti na svom profili a netreba mi profil od hailrangera samo to molim jer sam imao home dobar i nebi da izgubim sve resurse i skin koji sam imao.

ako imas pre toga neku sliku da si slikao sebe ili dok si na acc, ili vreme nesto tako … razmisli

ahmede jesil ikad usliko nesto kad si igro pod svojim imenom sjeti se,to traze kao dokaz za promjenu tvoje sifre.

COVECE, HACK GENERATOR NE POSTOJI, PROSTO JE NEMOGUCE DA RADI! Vi mozete samo da cutite, moj tata radi na Fakultetu za pravne i poslovne studije “Dr. Lazar Vrkatic” u Novom Sadu, i u Beogradu na Visokoj strukovnoj skoli za informacione tehnologije (ITS), gde predaje internet bezbednost. Normalno, ja uzimam njegove knjige i citam. Vi niste svesni kako mogu da svima vama oborim net, ali o tom potom…

Ahmede, ti ne znas koliko smo puta Popadija i ja ludeli, nama su za ovih najmanje 6 verzija grifovali i krali barem cetiri kvadriliona 290 trilijardi 163 triliona 3 bilijardi 749 biliona 40 milijardi 105 miliona 947 hiljada 745 puta.
Ako se mi nismo zalili, ni vi ne biste trebali.
Jedini pravi razlog bi bio da imas PRAVI premium koji si TI kupio preko minecraft.net i onda “izgubio”.

Ja mislim da biste trebali da promenite nick i krenete ispocetka.