Namestili su mi ban

Vaš nick:Incqming
Server: Podserver/Global/TS3/Discord survival
Razlog bana:Nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC 3 meseca
Vreme bana:16:9
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:Mislim da trebam da dobijem unban zato sto nemam cit. Igrac koji me je reportao mi je ranije pregledavao komp da imam cit ali ga nisam imao. Molim vas unban ili ako nista smanjenje kazne. Hvala

nisam mu gledao pc ali oke, 94 fov imam nemam quake pro i oke.

Nmj da lazes evo Krtsa mi I Boga mi Evo Oca mi evo Majke mi da si mi pregledo komp i da si rekao da sam legit posto me izbacilo zbog neta conetion reset

nisi mu pregledao pc?Incqming je legit i ako ne dobije ban nas citav tim ima da quita ovaj server.Dajte dokaz da on cituje.Ako nadjete dokaz da on koristi neki cit onda okej ali igrac je legit i cele prosle i ove sezone igra legit i sad dodje gveklom i ovaj select koji nemaju ruke i namestaju mu banove jer ne mogu da ga ubiju.Pozurite sa unbanom cao

Quitajte decko je banovan JER NIJE LEGIT. Vi mislite da ce muhameda da boli uvo sto vas 3 lika quitate zato sto ne kozete bez cheata? Cutite samo i cekajte odgovor.

Borika pregledavao si mu komp i sam si rekao da nema cit cemu ovo

kad sam.gledao? pre 10d ka je na tiger igro?

ne znam jesi li ti retardiran ili imas samo neku drugu bolest?Pregledao si mu komp,ti to znas.Sada ovde lazes i pre srecan si jer je ban dobio Incqming…bravo ne moras da se brines vise oces li umreti na koth i idite uzimajye sami kothove na ssr jer niko osim nasa 2 tima ne igra.

Borika i FellowHD koji cituje mi je juce pregledavao komp posto sam mu trazio da mi pregleda da vidite da nemam cit mozete i njega da pitate Hvala.

FellownsHD koj je sa vama 24/7 na disc? mogu i ja brat da nazovem ds kaze da me je ss i da ne citujem.

Haha hvala kako god smo uzimali mi kothove. Peace.

vazi ae dajte neki dokaz za koji je banovan i sve ok

moja prijava <3

Igro sma na tiger pa sam premestio acc jer sam kupio rank ali cabe sto sam uzo rank kada sam dobio ban koji nisam zasluzio

Lik na kraj videa udara sa 6 na fov 94. UCUTI SE. muhamede odbij ovo smaraju vise.

Server je malo lagovao jer pre su kothovi lagali ja nemam cit ajde pregledaj te mi komp vi administratori da dokazete da imam nesto kada nemam

Nema ss-anja vise. Anticheat te detektovao i tjt Poz.

Brt nmj da lazes da mi nisi pregledavao komp ja sam legit evo pregledaj te mi komp i nemoj te lagati sada ja ne znam sta je on detektovao jer se ja u to ne razumem i ja vas molim za unban i borika nmj lagati vise Hvala

banovan si sa RAZLOGOM. Tjt od mene muhamede ODLUCI.

Muhamede to je to od mn ja sam legit nemam nista odluci to je tvoj posao pregledaj mi komp i sve i tjt pozdrav