NAJGORI BAG SA KOJIM SAM SE SUSREO !

Posto su nam raid po 4 put f sad sam otisao na prevelike kordinate i na biomu gde se nalaze visoke sume smreka i podzol zemljiste napravili smo f.Kad sam se vratio posle jedno 3h na server posle ucenja sve je bilo normalno kao da nista nije gradjeno kao da nisamo osekli ni jedno drvo ili posisali paprat.NEMOGU DA VERUJEM :frowning: .Ovo nije bio nikakav raid nego je sve vracen 5h unazad nestali su nam itemi,god mac i jos mnogo svacega nzm sta se desilo svi moji memberi fakcije su zacudjeni.MOLIM VAS barem nam vratite iteme ili ako mozete SVE STO SMO IMALI.Jednostavno drva koja smo osekli za materijal su ponovo tu kao da ih nismo posekli.SVU paprat koju smo makazama posekli vratila se.SVE JE NORMALNO KAO STO JE BILO KAD SMO DOSLI.resite sto pre da mogu da nastavim da igram kad kucam /f home zabagam tamo gde se nalazio i izbaci me na /hub.STO PRE RESITE MOLIM VAS. :angry: :angry: :frowning: :frowning:

Jel bio mozda restart servera posle toga kad ste napravili ?

Pa nisam bio tu ali clanovi f kazu da su bili izbaceni sa srw na 5 min.

E to onda znaci da je bio reset i da je vraceno u nazad sve :stuck_out_tongue:

Pa barem da se Jovan_C vrati GOD mac i meni 20-ak dmd i osnovne namernice.Mislim da su najavili ali nisu pa jedino da mi se vrati jer sam se mucio kao i clanovi mog f. :frowning:

Stvarno mi je zao, cekaj odgovor Manica,Batice…

1. pravilo.

http://www.serb-craft.com/sr/network/pravila