Najaktivni igrac na Serb-Craft.Survival je?

Ova tema je zapoceta da bi videli ko je najaktivniji igrac na forumu i na serb-craft.survival i ako ima neki rank naprimer donator da dobije vipa po meni je AlcatrazX najaktivni ali vi birate :wink:

Pa… Po meni je isto AlcatrazX, ali je i ProGenius aktivan :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Uf tesko sa rankom svi ste vi aktivni mahom creatori su aktivni tesko da se odlucim kome cu dati glas sto se tice Moderator=a nisu ic aktivni Delija_1998 nije aktivan mnogo ali je aktivan…Sto se tice Vipov-a od vipova redovno vidjam jedino Djorjde123456[ako nisam mu pogresio ime],sto se tice Donator-a tu niko nije aktivan.Member-a sto se tice njix ima mnogo ne bix da nabrajam.Default ima igraci koji zasluzuju rank Member … Ali eto dajem glas da su skoro svi creatori aktivni i memberi i ovi koji su navedeni gore… :slight_smile: Ja se trudim da budem aktivan na serveru i pomazem igracima[koliko mogu]Ali igrao sam tekkit dosta zadnjix dana na SERB-u pa mi je aktivnost na survival bila niza nadam se da cu sada kada vise ne igram na SERB-u tekkit[posto sam ban]Da cu biti jos aktivniji na Survival-u…I zahvaljujem se svima vama sto mislite da sam najjaktivniji igrac na Survival-u… :slight_smile:

Ne mozemo bas odrediti najaktivnijeg, ali medju najaktivnijima su:
ProGenius, DjordjeCar, AndrejCar , Rasacar , Carapundzi , AlcatrazX , Alexa_00 , Ja(Danilo_00)
:))

Mnogo njih je aktivno ali ove koje sad nabrojim su najaktivniji i na forumu tako i na SERB-CRAFT-ul.U ostalom su i alcatraz alexa_00 theeggman85 Ditzon (moja devojka xD) Banatskik I JOS MNOGO NJIH . !