Nagrađeni igrači (Apr 2023) - Prison TOP

Dragi Serbovci,

Svakog meseca nagrađujemo najbolje igrače na osnovu statistika sa Prison servera.
Čestitamo igračima koji su se pronašli u TOP igračima Prison servera ovog meseca.

Mesto Igrač Iskopani blokovi Nagrada
1. 6hit 3302023 $500000, 9x CrystalCrate, 14x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency VII, Fortune V, Unbreaking VIII), Miner Axe (Efficiency VII, Fortune VI, Unbreaking VII), Miner Shovel (Efficiency VI, Silk Touch, Unbreaking 6).
2. platinum983 2371373 $400000, 8x GoldCrate, 12x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency VI, Unbreaking VI, Fortune VI), Miner Axe (Efficiency VI, Fortune VI, Unbreaking VII)
3. TheEndormanGamer 1890159 $300000, 7x GoldCrate, 10x LuckyBlock, Miner Pickaxe (Efficiency VI, Unbreaking V, Fortune V), Miner Axe (Efficiency VI Fortune VI Unreaking VI)
Mesto Klan KoTH Wins Nagrada
1. Tigrovi 66 $900000, 15x GoldCrate, 9x IronCrate, 3x Diamond Sword (Sharpnes VII), 3x Diamond Sword (Sharpness VI), 3x Protection 5 delova armora po izboru, 1x Trident
2. PENAL 32 $800000, 13x GoldCrate, 7x IronCrate, 2x Diamond Sword (Sharpness 7) 5x Diamond Sword (Sharpness VI), 2x Protection 5 deo armora po izboru.
3. pajn 12 $700000, 11x GoldCrate, 5x IronCrate, 1x Diamond Sword (Sharpness 7), 3x Diamond Sword (Sharpness VI), 1x Protection 5 deo armora po izboru.
  • NAGRADE ĆE BITI PODELJENE U ROKU OD 3 DANA OD OBJAVLJIVANJA TEME!

Nagrade nije moguće preneti na drugi nalog.

Igramo, samo jako :slight_smile:
Vaš SC Tim!

Cemu f5 za prvo mjesto ?

1 Like

Eej, konkurencija? :smiley:

1 Like

clan: pajn
p5 pis da budu leggings

Sledeci mesec… nas si

Glan Senke; 2 legge 1 boots

E da kad budes uzeo top block meseca na pocetku sezone javi… Tad je bar bilo interesantno da igram nisam ja lud kao ti da kopam na kraju sezone za pajsera i key koji hahahaha uzmi top blok na pocetku pa mi se javi bebo drugacije ne znas nego da dodjes pred kraj to sam primetio…

Ee je l’ da? Ja nisam igrao prva 2 msc

pa bas zato ti i kazem nemas skill brt dodjes posle na sredinu sezone kad niko ne kopa i ufuras se jer uzimas top blok meseca :wink: Uzmi na pocetku pa onda nesto napisi zz !

Nisi ti dobar druze 10x mi bolji skill, a ti i skamas pored toga plus mene si hteo za 2m mislio si da sam glup…

tebo treba pobicti celu porodicu, je6em li ti majku krvavu

Ejj nemoj, strah me je, saljes mi uznemirujuce poruke.