MultyAcc

Zahtev Za UnBan- Zornoth ---------Sory Zaboravio sam
Nick:Zornoth
ime Srv:Global
Razlog Bana: MultyAcc
IP Ban:Ne
Trajanje Bana:Trajno
Admin koji me je Banovo : CROspano
Vreme bana: Oko 3h
Ja sam Bio Rage Na Lovemaxi09 sto me je mute za Diskriminaciju i poceo sam da vredjam I Kajem se za to
ond me je Banovo CroSpano za Nepostovanje Administracije promeno sam nalog i vredjo njega CROspano ako ovo citas izvini :"( za to.
To sto imam Puno Naloga Nije zato sto sam 1 nalog budzio nego zato sto sam samo menjao nickove zbog skina :(,Nisam uzimao iteme I prebacivao na 1 acc
Molim Vas UnBan te me Necu Vise nikad menjati Nalog Ni 1 necu praviti Molim vas :(((((((((
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------CROspano Izvini za vredjanje Necu vise takodje lovemaxi09

Molim vas dajte mi jos 1 sansu ;(((

Mnogo Volim Ovaj Server :frowning:

[b]Unban neceš dobiti, o tome si trebao da misliš pre nego što si vredjao mene i drugog moderatora.
Nije bilo potrebe za bilo kakvim vredjanjem, mogao si lepo da dodješ na TS3, da razgovaraš sa moderatorom koji te je mutirao, ovako si samo pogorsao situaciju, sa time što si , otvorio novi nalog, i nastavio da vredjaš drugog moderatora, samo zato što te je banovao.
Ovo ti je škola za sledeci put, na svojim greška moraš da učiš.

Lock.[/b]