Mrzim ownere!

Ovaj server ima grozne ownere koje pricaju kako je lepo pomagati drugima a oni nista od toga nerade!
Prvi put sam dosao na rol3play i video sam da na chetu pisu kako prave avion.
Zanimalo me je sta je to i hteo sam da vidim i slao tpa Batici .i.
On nije hteo da acept pa sam namerno slao tako 500 puta!
A baticu bole k pa me je bannovao!
Batica zna samo da pripoveda neke bajke koje cak ni on neradi!
Izvini batice ali bajke su na 2. spratu -.-

I NEMOJTE SADA DA PISETE KAKO ON IMA PUNOOO POSLA I DA JE ZAUZET !!
Puno posla je samohrana majka koja izdrzava 5 dece sa platom od 10.000! :((

Sad cu sigurno dobiti ban sa celog serb-crafta,ali neshvataj ovo pogresno,nek ti ovo bude nauk da nebudes sebican!

To sto on pravi avion ne treba da znaci da treba pola servera da se TP do njega?
Ban si dobio zbog spamovanja TP-a.

Ovaj server ima jako pametne ownere (nemislim nista lose) i ovaj postupak nisam ocekivao od H.H istina je da su mozda malo sebicni (pare sto ceo server govori, ali ja ne)i ja mislim da bi ova tema trebala biti lock odma!

-alexa_00

I NEMOJTE SADA DA PISETE KAKO ON IMA PUNOOO POSLA I DA JE ZAUZET !!
Puno posla je samohrana majka koja izdrzava 5 dece sa platom od 10.000! (
? Jbg dobio si ban zbog spamovanja TP-a ja sam protiv toga jer ne resava sve banom ali jbg ko mene pita sta mislim… I upravu si nije neki posao praviti avion ali ni ti nisi trebao da tp 500 puta salje nego 2-3 puta max i pitaj ga da vidis kako ako te ignorise[uglavnom je tako sa Baticom :stuck_out_tongue: odgovara posle 30 min a jbg jeste im je stalo do para kao tebi nije stalo do para u ova teska vremena svi se grebu gde mogu pare da uzmu jer veoma se tesko zivi u ovoj drzavi nazalost jer nasi politicari sve pokradose drzavu izbori itd…Davno je bilo od kad je umro najbolji predsednik drzave Tito i i Car dusan odavno je to bilo :frowning: ]

Evo ti nesto da odslusas…

Smarao si ga .

Pa slusam pesmu i znam da je odavno Tito umreo! :slight_smile: I narod voli da odabira budalu bio mi je bolji Tadic ali ovo je…:frowning:

Divnooooooooooooooo , uveli smo i politiku u forum , ajmo bez toga … Tito je bio dobar , ovi danas su svi se*onje tako da …
Gotova prica .

100 puta sam rekao Batica i ja ne odgovaramo bas puno kad smo na serveru udjemo da sredimo nesto i to je to. Rekao sam za sve sto imate da se obratite da ne dosadjujete na serveru nego jednostavno na nas mail [email protected] ili jednostavno na nasu stranicu Messages.

H,H ako mrzis ownere,zadrzi misljenje za sebe.
BAN si sa razlogom,sigurno batica nije rekao u sebi “e ovoga H.H cu da banujem jer me svrbi noga” :smiley:

Pa nije uredu da se vredjaju owneri, nije uredu i .Morate da budete normalni ljudi, morate da zamislite kako je njima, morate da se stavite na njihovo mesto pa da vidite kako bi ste vi odlucili! :S

. NO COMMENT .
Ajde prekinite da se svadjate oko glupe teme ?!
HH ajde budi iskren i reci da li si normalan ? Zasto si naporan ? Ja mozda manica na survivalu nekad tako sa tpa smaram , ali to je iz sale , a ne da bih ga tako smarao .Ali ovo se zove smaranjeeeeeeeeeeee. Molim vas , nemojte vise da lupetate kako batica ima , kako nema posla itd .
Radio je nesto i zdravo . Sta ti imas da gledas ? Kad se zavrsi gledaces ! Mislim da je ova tema ZAVRSENA -.-

Pa balsa ja mu to i govorim!Brate sta ima da se mesate u Baticin zivot :D!?!?

H.H je upravu banuju igrace neke[ne sve] bez razloga on samo zato sto je hteo tpa da ide do batice je dobio ban gde ce to videti na drugom serveru ???

JEL SE NEKO PITAO STA OWNERI RADE???

PA SVI PRAVIMO AVION DA MOZEMO DA ODEMO DO KUBE DA NAKUPIMO 100% CISTOG KOKAINA PA NAM TREBAJU PARE PA SMO SE DOGOVORILI DA NAPRAVIMO MC SERVER I OD TIH PARA PRAVIMO AVION EVO DOKE SMO DOSLI SA IZRADOM NEKIH 80% JE ZAVRSENO !!!

Ja stvarno ne razumem… Pitaš me da se teleportuješ do mene ja ti odbijem zahtev, ti ponovo i onda si celih 30 sekundi kucao /tpa Batica oko 500 puta i kada sam video da server polako crashuje ja sam te banovao! Kraj priče.