Možete li?

Verovatno ne xDD
-Možete li da pojedete 10 malih pica, za 15min xD

Da

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Takachaaaave kada odgovoris postavi pitanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ok sledece
Mozete li da pojedete 10 hamburgera za 1h

Nikada nisam probao
Mozete li da stojite na rukama neko duze vreme

Ne bas
Mozete li da pojedete 3 keksa za 1 min? :lol:

Logicno
Mozete li da izdrzite 1 min pod vodom?

da

Moze li neko vise da odgovara na temu sa Sibicama od sibice123 ? xd sibica123 salim se

MOZES LI TI DA OBRISES FORUM ACC I VISE NIKAD NISTA NE KOMENTIRAS? =) sa’im se

ok … aj cao i boli me briga kad neznate fino govoriti ni pisati nego odma psujete mi ili mi govore to sto si ti napiso cao
I eto odgovora :frowning:

ja tebi nijednu psovku niti uvredu nisam uputila ?!

Nisi ti ali neki jesu … A sad adios brisem acc

[quote=“Flyker71” post=177374]Nisi ti ali neki jesu … A sad adios brisem acc[/quote]Idalje nisi obriso

Послато са PMT3157_3G уз помоћ Тапатока

Da
Moze te li uraditi 20 propadanja za 4 minuta…

Da
Mozete li uraditi 20 propadanja za 3 minuta…

Kolkooooooop ste jadni kolko kopirateeeeee

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Mozete li da spamujete vise od Flyker71

Dane

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Ne.
Možete li da uradite više od 3 kontrolna i 2 pismena u jednom danu? :open_mouth:

Nema sanse lol? :side:
Mozete li da jedete svaki dan 4 obroka