/more

Zasto ne radi /more ?
Da li cete onda ubaciti /unlimited ?

Dobro vi znate zasto ne radi /more. Nece vise biti komanda sa kojima cete bugovati iteme i deliti ih drugim igracima.

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

ni jedan bug nije za /more bagovi su za creativni mod i za komandu /spawner a ne za more… ovo je postalo glupo maltene je ostao samo gm 1…
Cemu nama onda sluzi creator…??? STalan sam kupac creatora i skillova i nije fer da skinete more ako tako radite oticice vam svi morate da vidite dal se rankovi na serveru slazu sa tim…

Od kako ja igram uvek je bila komanda /sell hand sto nema sad ja sam takodje stalni kupax samo creatora daj Batice ubaci tu komamdu kad te molim. Plzzz :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

@iviaster nemamo mi sta da vidimo. Od kako je dosla nova mapa istog popodneva ceo server ima dijamante ko da ih neko sere pa ovi ostali skipljaju. Nece moci vise. Iteme vise necete prikupljati tako lako a boga bi nece te ih ni deliti drugima. Odem na pijacu i vidim na svi tezgama creatora /more za 10000$. Ne gubimo mi creatore mi dok smo imali more mi smo gubili igrace. Nemas potrebe da me nerviras kada i sam znas sta se sve desava na serveru. Creator prvenstveno sluzi za druge mogucnosti /gmc i druge, /more nije jedina komanda koja je bila na spisku mogucnosti. A bice jos mogucnosto i za creatore i za ostale, ali necete citovati iteme preko njih.

@popadija kao sto sam napisao na fb stranici posle 27. /sell hand i nova ekonomija

Hoces da kazes da smo mi ludi i glupi. Zasto si kupovao onda Creatora kada si rekao da ima samo Gamemode kada je i donator isto imao more, nemoj da si takav i necemo vise da raspravljamo o more komandi.

Ja nisam znao nista o komandi /more , znaci nisam imao pojma , ali se slazem da se ukine /more jer su vec prvog dana svi imali gold apple i to mi je iskreno sranje , pretprosla mapa je bila skroz bez gold apple pa se niko nije zalio , bilo je 5 creatora i jedan VIP pa manicu i batici nije propao server cak su ih drzali 2! Tako da , ta prica sa jabukama je pocela od sredine prosle mape…
Sada bi bilo lepo da se ubaci neka nova komanda da osvezi rank , ali nista za iteme vec nesto drugo.
Ali posto uglavnom svi igraci koji se protive da se izbaci /more nisu ni igrali pretproslu a kamoli jos pre toga…
Jednostavno , meni je pre bilo bolje bas zato sto je bilo manje rankova i meni koji tad nisam imao rank bilo je super , a sada pola servera su creatori a ni tad im ne valja.

Ljudi pre je bilo da pola dana nema nijednog raka na serveru , a sada se desava da u nekom trenutku ima samo rankova bez obicnih igraca , znaci server 8 igraca na njemu svih 8 creatori -.-
I samo se stekaju i pune se sa golden apple , moruju i onda kad im dodje f to je deljenje … i tako dolazimo do toga da ceo serverr ima po 5 steka gold apple. Jednostavno , to je malo smorno , cemu igra onda? Onda daj napravite samo divljinu bez icega drugog samo PvP i PvP , eto cemu vodi ova prica sa beskonacnim morovanjem jabuka i ostalim sranjima , po meni , uklanjanje komande /more je mnogo dobar potez.

Rec “Survival” je izgubila svoj smisao…ovo vise uopste nije prava igra Kad bi se izbacili skillovi i gold apple bilo bi mnogo bolje bili bi se koznim armorom i isli bi u potragu za dmd ako hocete dmd tool i armor…

Najbolje bi bilo da uopste nemogu da se kupuju skillovi.Da rankovi nemogu da se kupuju nego da se posteno zarade ali qrac, manica i baticu zanima samo novac :stuck_out_tongue:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета

Izvini Batice nisam mislio nista lose :frowning:

Rec survival je imala znacenje na serb-craft do pre 5 meseci!
Tada je bilo par creator , na prste mogu da ih nabrojim , Ossaris , Afromana , 1080p , deadmau5 , Hindrenda.
VIP jedan jedini , blank1212 i premium AlcatrazX
Jedini ko je uplatio skill je Hindrenda a najveci skill na axe posle njega je bio dukathepro sa 400!
Pa vi uporedite!

[quote=“b0rk0” post=8794]Najbolje bi bilo da uopste nemogu da se kupuju skillovi.Da rankovi nemogu da se kupuju nego da se posteno zarade ali qrac, manica i baticu zanima samo novac :stuck_out_tongue:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета[/quote]

Pa naravno borko ja od ovog servera zaradjujen citavo bogatstvo evo bas sam sklopio dil sa miskovicem da mi ustupi onu vilu na dedinju a ja njemu nekoliko miliona evrica koje sam zaradio od serbcrafta.

:smiley: haha xD

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета

Nije batici do para nego ga boli kurac dok je na moru HAH :smiley:

Pa naravno… pored vas nema odmora. Svaki dan me zove manic da mi kaze sta je sjebano -.-

Ja nepravim nikakve probleme a i Batice lepo se provedi i pozdrav za Manica i MODERATORE

Pa naravno… pored vas nema odmora. Svaki dan me zove manic da mi kaze sta je sjebano -.-

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk[/quote]

Eto jel vidite vi gde idu pare sa servera? Na roaming Manica i Batice :slight_smile:

Inace, nekada je bilo drugacije, Web Hosting je bio free i server je drzao Manic na svom kompu, sada se sve to placa hostingu i skoro sve pare koje se dobijaju od prodaje rankova idu na Hosting…

Da /more nikad nije bila ubacena igra bi bila sasvim drugacija…
Ali nekada su kreatori bili laki za pracenje bilo je 4-5-6 Creatora i uvek sam mogao da vidim sta rade a i kad su radili uglavnom su pravili zgrade,brodove,zamkove i mnogo drugih interesantnih stvari… Tad niko od nas nije cuo pojam “Grifer” i prosto nije ni bilo takvih ljudi (mozda par njih noob-ova ali to je to :slight_smile: )…

Kao drugo, ova verzija 1.6 nas je toliko zajebala sa svime da je to strasno… Nijedan plugin na pocetku nije radio… i sve ono sto je trebalo biti nije moglo jer plugin nije izasao za 1.6 verziju MC-a i samo to nas je u startu sjebalo…

Nama ne nestaju Creatori, njih ima dosta… NESTAJU NAM IGRACI, msm ko bi igrao pored ovakvih zajebancija, niko nemoze ni sam da drzi Fakciju ako ga neko iz HORD-a NOD-a ili bilo koje jake fakcije ne sjebu i ne izgrifaju, poceli smo gubiti osecaj za igru i ovo bi vrlo lako mogao znaciti kraj nekim nasim starim i dobrim igracima…

A jos i svi ovi cheat-ovi koje svi korsite… Kad je poceo SERB nzm dal je 4-5 ljudi znalo sta je NODUS (pa cak ni ja) . . .

I tad iako niko nije mnogo zaradjivao barem je bilo zabavno…

I da, mislim da trebamo jos jednog moda… i da mislim da znam ko ce to biti :wink:

[quote=“LoLeR_XxX” post=8805]Inace, nekada je bilo drugacije, Web Hosting je bio free i server je drzao Manic na svom kompu, sada se sve to placa hostingu i skoro sve pare koje se dobijaju od prodaje rankova idu na Hosting…

Da /more nikad nije bila ubacena igra bi bila sasvim drugacija…
Ali nekada su kreatori bili laki za pracenje bilo je 4-5-6 Creatora i uvek sam mogao da vidim sta rade a i kad su radili uglavnom su pravili zgrade,brodove,zamkove i mnogo drugih interesantnih stvari… Tad niko od nas nije cuo pojam “Grifer” i prosto nije ni bilo takvih ljudi (mozda par njih noob-ova ali to je to :slight_smile: )…

Kao drugo, ova verzija 1.6 nas je toliko zajebala sa svime da je to strasno… Nijedan plugin na pocetku nije radio… i sve ono sto je trebalo biti nije moglo jer plugin nije izasao za 1.6 verziju MC-a i samo to nas je u startu sjebalo…

Nama ne nestaju Creatori, njih ima dosta… NESTAJU NAM IGRACI, msm ko bi igrao pored ovakvih zajebancija, niko nemoze ni sam da drzi Fakciju ako ga neko iz HORD-a NOD-a ili bilo koje jake fakcije ne sjebu i ne izgrifaju, poceli smo gubiti osecaj za igru i ovo bi vrlo lako mogao znaciti kraj nekim nasim starim i dobrim igracima…

A jos i svi ovi cheat-ovi koje svi korsite… Kad je poceo SERB nzm dal je 4-5 ljudi znalo sta je NODUS (pa cak ni ja) . . .

I tad iako niko nije mnogo zaradjivao barem je bilo zabavno…

I da, mislim da trebamo jos jednog moda… i da mislim da znam ko ce to biti ;)[/quote]

nod realno ni ne postoji , jaa sam se smorio i odustao od tog sranja , napravio sam svoj mali f i gotovo.A nervira me kada napravim neko veliko cudo i sve lepo uradim i neko srusi , mi smo grifali ali to su bile obicne fakcije ono kocka od bosidiana i to je to , a ne neke kreature jer je meni ionako bilo zao da to srusim jer je to neko pravio i trudio se za to.
Ali jbg…