molim za unban moja greska se nece ponoviti <3 <3

Srbin96
Server:SERB-CRAFT
Razlog bana:Nedozvoljena Sredstva
Trajanje bana:trajno banovan
Ip ban: ne
Admin/Moderator koji me banovao:TheDuliX_!
Vreme bana:1.59
zasto mislite da bi trebali dobiti unban:E ovako dosta sam star igrac ovde igram bas dosta sezone znam sve moderatore admine vlasnike nemam kontakta sa vama ali vas znam i postujem ja sam igrac Srbin96 koristio sam x ray texturu posto su mi svi jaci igraci rekli da skinem da sam glup da bi lakse iskopao za sebe zlata i irona i ja budala skinem a uopste mi nije trebala zaradjivao sam farmom wheat coco bean i krivo mi je gresku sam napravio ako bi se zasalili na mene znaci mi taj accoiunt Srbin96 imam dosta dobrih stvari i vlasnik sam klana upravo sam izbrisao tu xray glupu texturu vise to necu koristiti nikad iskreno bolje mi je zaradjivati na posten nacin dosta sam pare zaradio tako voleo bi da dobijem unban da igram na moj account znaci mi<3 voli vas brat Srbin96 stari igrac moli za unban i vise se nece ponoviti slobodno pratite ako dobijem unban i ako vidite da koristim daj te mi ip ban nikada vise necu skinuti to govno posteno je mnogo bolje hvala unapred Srbin96 nadam se da cu dobiti u sto brze vreme unban znaci mi mnogo da ste zivi i zdravi pozdrav Srbin96 <3

Zahtev za unban odbijen!

Korišćenje nedozvoljenih sredstava je strogo zabranjeno.
Nakon tog naloga si ušao na drugi i koristio ponovo x-ray nakon čega si i MAC Banovan!