Molim vas UnMac me !!! :D

Nick u igri: Prodanov
Server: Global
Razlog bana: 7 Pravila uglavnom multi nalog i vredjanje i nepostovanje administracije
Trajanje bana: Perm
IP ban: Ne Mac je
Vaša IP adresa: /
Admin koji vas je banovao: Koncita
Vreme bana: Ne znam otprilike mesec ipo dana
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Ovako jako se kajem sto sam sve ono reko na Ts3 stvarno izvinjavam se svima na recima :slight_smile:

Ja sam cekao oko 7 mjeseci za unban mac tako moraces i ti <3 ! :smiley: :smiley:

Nema vise svadja na serveru, nez al server je malo mirniji

Izvini te sto upadam pre moda ili forum moda ocu samo da ti kazem ti si se nama rugao kada smo bili mac ban smiri se i ti neko vreme ko sto smo mi bili 6 meseci ban mac i samo vredjas igrace i hvalis se kada se naviknes da budes dobar prema svima i postujes sto kazu modovi i lepo ti neki igrac kaze nemoj ti odma skaces i vredjas tebi je to navika kada se upametis ja mislim ko mi za 6 meseci pa se onda javi i mi smo spam za mac unban ali nismo dobili o lepo su nam rekli nemoj da otvarate 5 temi nece te dobiti unban smiri se makar 3 meseca pa se javi nekome :wink:

Ne bih rekao da si se smirio. (obracam se dakiju)
Prodanov, ili ti Bojan je dobar lik, samo je malo tvrdoglav.
Ne znam sta, i kako si uradio pa si dobio mac ban, ali mislim da zasluzujes drugu sansu.
Ako su Megas i ostali mogli da dobiju drugu sansu, a oni su cak bili i citeri (no hate) ne vidim zasto ne bi i ti.
Predlozio bih da se SC tim urazumi i unbanuje lika koji je donirao najvise serveru.

Gennerator megas nije dobio drugu sansu to jest ja nego neki lik se predstavlja kao Megas


Svejedno

[color=red][b]Ja sam bio mak … 7 mejseci molim sam za unban mjesec dana.

Ne verujem da se popravio.
Sta ce biti posle dobije unban neko sretan neko nije…
Dva dana posle

"Ajde cuti kidaro. Ajde ubij se glupane retardirani. "
I tako to je Maniceva stvar da li ga zeli unmakovati ili ne zeli.
Ako se zbilja popravio i nece psovanje meni i ostalim moderatorima i igracima onda OK!

  • TheMarreCake[/b][/color]

Zar ti nisi Marre_Mc ?
Ti definitivno nisi zasluzio unmac.
I nemoj glumiti tu nesto sa tim crvenim tekstom.

Dobro Marre svi znamo sta si radio i to
a da i zaboravio sam to sto znas oko
servera nista ti ne pomaze
ti sto si dobio UnMac nisi
uhvatio Isusa za onu stvar
Ja ne znam da li cu dobiti UnMac tako da ne zelim da mi dete koje psuje roditelje i td. a sam place kada mu se nesto neda
zgoljavi

Ja sam 8 meseca ceko za unmac tako da…ako Manic12 misli da treba da dobijes onda dobij ali ja mislim da ne zasluzujes,dodjes na ts3 vredjas:Mama ti debela,kido,ubi se majmune I tako te stvari…a ovako se pravis na forum kao da si se smirio I to,price za malu decu

Za sada još ništa. LOCK