Molim vas Un-Ban

Banovan sam jer sam stvorio ono troglavo cudoviste na divljini…Trebale su mi zvezde za beacon a njega niko ne prodaje…Necu to vise nikada raditi…Moze unban pls imao sam puno dobrih stvari?Evo obecavam da vise nikada necu praviti sranja…
PS:Platicu ako treba xD

Pitaj Alcu.

Neka dobje unban.Mislim,nigdje nije pisalo pravilo da je to zabranjeno?!

Nema veze sto nije pisalo pravilo da je to zabranjeno,valjda se podrazumeva mislim unistio je celu divljinu i wither je ubio mnogo igraca tako da bi trebalo ban da traje bar nedelju dana (po meni ) :smiley:

Danilo dobijas dmd ako ja dobijem unban <33
Andrej nikoga nije ubilo,a i drugima je vrv bilo zabavno…jos su dobili i zvezdu…Opet to je bila velik greska… :blush:
Admini razumite me…svi u sk pricaju kako ce igrati mc kada dodju kuci a ja banan…Molim vas,kunem se da se nece ponoviti! :pinch:

moze unban ali uz opomenu :slight_smile:

Stefan -- se ti salis samnom, ili ne -- :stuck_out_tongue:

Slazem se sa Ivchom,moze opomena :slight_smile:
Andrej sto bih se salio??

Stefan wither je ubio vecinu igraca -_- (oko polovinu odnosno 3 ili 2 igraca)

Izvinjavam se svima koji su umrli i molim vas za un-ban :smiley:

Neces biti unbanovan duze vreme zato sto si unisto dosta divljine i warp divljina pa smo zbog toga morali da pravimo drugi.

Molim vas da unbanujete Sp00nerisma dobar je igrac i posten i stvarno nigde ne pise za withera! B)

Manicu molim vas,drugu warp divljinu sto ste pravili mogu da napravim za 5 min…
Ajde molim vas svi moji drugovi sada igraju -.-
Obecavam da nikada necu raditi,ae brt daj mi opomenu samo -.-

Manic brate ja sam imao buildera napravio sam warp divljinu za sat vremena deset puta bolji od vaseg ajde ne budi takav unbanuj ga :slight_smile:

Stefo ja se zlazem za opomenu.Ali prekinite vise da pricate preko teme (to smo ja i AndrejCar radili nemojte)

Manic je rekao svoje i nemojte da ga smarate!!! Trebao je da odmah lock temu :smiley:

Ovako ja sam te ban jer imam slike kako si rusio divljinu od mene nemas unban[banovana ti je i ip adresa tako da nemozes igrati na drugom nicku]Ban ce ti se skinuti 1 juna.

Siroma :dry:

Da sam unistio B_Bonobu divljinu ti bi me ban na nedelju dana…A jer je to TVOJA divljina sada moram do raspusta?
Ajde brt plss mi skini ban :frowning:

A sad da ti dam bolje resenje.Il se moli Alci, ili reci Batici i Manicu.A ako se Alca smiluje…izasao si iz zatvora.