Molim vas pomoc ?

Poz
Insalirao sam novi Windows 10 maloprije i sada skidam stvari ono mc skype ts i tako to i hocu da skinem javu sve mi se skine i klinkem da instaliram pa ono “YES” i krene i samo stane .

Znam da forum nije bas za ovo ali stvarno mi treba pomoc , ako neko zna kako da fixam molim ga da mi kaze

Hvala :frowning:

Uzmi resetuj komp pa probaj opet.

Nece probo sam i opet sistem oborio nece :frowning:

Idi na google i kucaj JAVA download. Skini na taj nacin.

Probo i sa oficijalnog sajta i jos 50 drugih nece :frowning:

Onda znas sta treba da uradis…

Sta?

Pa… evo par opcija
1.) Polupas komp
2.) Kupis drugi komp
3.) Koristis neki drugi Windows
4.) Sacekas nekog pametnijeg od mene da odgovori
To je to od mene :wink:

Tako sam i ja isto instalirao Win10 pre oko 5meseci i isti problem sam imao.
Pokusavao sam svasta, ali to je do drajvera.
Komp ti je wrw namjenjen za neki stariji windows, i pri instaliranju win10 neki drajveri su se pobrisali.
Ako ti je stalo do MC jedino ti je da vratis nekako na prethodni windowns.
-Toliko od mn.
Msm da nam je isti problem.

I tb neradi Minecraft sada?

DDos-aj sam sebe…msm tako sam ja uradio i uspelo mi js :stuck_out_tongue:

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Mozes li molim te ponovo napisati ?

Prvo mi reci hardversku specifikaciju racunara.
Reci mi koliko ti je bitan sistem (ne mislim da ti je bitan i nije bitan nego jel 32 ili 64)
Koji ti eror iskoci jer mora izaci neki CrashReport ili Eror report.

Imas par opcija.

  1. Probaj da instaliras u “Safe mod”-u.
  2. Skines java instalaciju. Desni klik na nju i kliknes “propertis”. Kada to uradis nadjes gde pise “compatibility”. Kada si nasao to, stikliras opciju "Run this in compatibility mode for " i izaberes Ili windows XP ili Windows 8. Kada to uradis, sacuvas i probas tako.
  3. Ako cak ni to ne radi, probaj da iskljucis sve antivrus programe i da ugasis “FireWall” dok se to skida, i instalira.
  4. Ovo je bas vrhunac neuspeha. Klikens ikonicu start i slovo R. Kada ti se to upali, kucas “inetcpl.cpl” i pretisnes enter. Sada klikces na “Connections” tab, pa klikces na “Lan settings”. Sledece sta radis je da “unstikliras” (Da polje ne bude stiklirano) ono gde pise “Use a proxy server for your LAN” . Kliknes OK.
    E ako nista od ovoga ne uspe, nesto si zeznuo u sistemu.

P.S. Windows 10 ima novi pretrazivac “EDGE” koji ne podrzava Javu, Javu moras skinuti tipa preko “Internet Explorer 11”. Verzija Jave ne sme biti manja od 8.0 !

  1. mu nista nece pomoci cujes da mu neko vreme se preuzima i da posle stane tako da blokiranjem tog procesa nista.

Probaj naci resenje na yt i nemoj puno da slusati sta ti pisu ovde da ne sjebes sistem totalno.

Ole ovo sto mu ja pisem ne moze da pogresi niti da sjebe sistem, na IT faksu sam, ne pricam gluposti.
Nole, mozda bas zbog toga blokira skidanje programa.

Vrati se na stari windows :slight_smile:
To ti preporucujem :slight_smile:

Nas kako Felixova opcija je extra al da ne lupas glavu o zid idi na stari windows

Realno vrati na sedmicu, jer je po meni desetka jos u fazi razvitka. A umesto da su izbacili windows 9, oni odma preskocili i otisli na 10. 10 je ok, ali je optimalan i nije za sve u fullu. Najbolje, vrati se na sedmicu, i kulijana .