Moje misljenje

Po mom nekom misljenu fino bi bilo da srw vratitie na 1.8 . Sad jedva 500 igraca vikenodm a kad je 1.8 verzija bila igraca je bilo cak i preko 1000. Tako da sta da vam pricam dalje. Srw kao sto je vanila ostavite na 1.10 posto 1.10 jedino valja za vanilu… To je bilo samo moje misljenje.

I ja se slazem da server budi potpuno 1.8 verzija. :stuck_out_tongue:

I fully agree with you that the server better at 1.8!
I do most sincerely liked the server 1.7.9.

Nece svadjali smo se mi oko toga satima i danima i mesecima na ts ali ne.
Kazu kada mi prevazidjeno probleme iz 1.10 drugi srw ce biti iza nas a izasla 1.11 ne cudi me da server ide na 1.11 .

Samo mi jos fali da me lame pljuju,pored toliko nevaspitanih igraca :stuck_out_tongue:

A brt pusite mi kurcinu vise, ce da prestanete spam sa ovakvim temama na forumu.
A ti KendalSan mamu ti jebem , sta pises taj engleski neobrazovanu kevu ti nabijem na penis.
Jebo mamu batalite se vise.

1000 igraca vikendom je bilo zato sto nije postojao AntiCheat :slight_smile: ocigledan pad igraca je zbog AntiCheata, nije njima problem da ga skinu, vec im je problem sto ne mogu da hakuju na serveru. Ali da i ja sam za to da se vrati 1.8 ipak je to nesto sto vecina igraca zeli.

Nije to do verzije minecrafta vec uopsteno minecraft kao igrica opada polako.

1800 igraca je bilo vikendom , cak i pored 200-300 dnevnih bana

Nije igrica propala nego nove stvari koje su dodali.
Pogledaj sve vise igraca zeli da igra na Serverima koji su na 1.7 i 1.8
Zasto ?, zato sto ja to kazem.

Bilo je dosta čitera dok nije bilo AntiCheata i dok je bila 1.8v kao i igrača…
Od kada je AC sistem u radu…
U prevodu:Većina igrača su hakovali na serveru čim je opao broj igrača od kada je AC u radu.

I da… slažem se za 1.8 :smiley:

Ja sam koristio Killauru na SkyBlocku za mobove .A eto nastavio sam ga igrati opet posle ac.Neverujem da su RolePlay i Skyblock propali zbog toga.

Dok je tu bio Vuzimir[bivsi mod]nije bilo ni jednog hakera :D,zna li neko sto je on otisao?

E pa da, ja sam zaboravio na guzimira.Ali ozb zasto vise nije mod?

Duga je to prica…

Vuzimir je bio najbolji moderator,bas je bilo bezveze kada su mu skinuli mod…

Vuzimiru je skinut mod i tu pricu zaobidjite zato sto je nepotrebna, bavite se malo svojim zivotom, njemu je sa razlogom skinut mod i ta prica je zvanicno lock.
Secam se da pre nekoliko meseci ljudi su se zalili na 1.10 kako ce SC da bude 1.10 itd. ima li ikakve logike da se sad otvori jedan veci server a na 1.5.2 verziji?Tako isto ako SC ostane na 1.8 dok drugi serveri na 1.11+ sta ce onda biti?Sada imate 1.8/1.9/1.10 pa vam je malo? Recite mi i budite jednom fer, znate da svako treba da ustane i krene dalje, a ne da stoji na jednoj stvari zauvek.Zato sto onda propada.

Ima i 1.7.10

Ok onda update srw na 1.11 pa da propadnemo ko titanik u ledeni okean … Cim izadje malo stabilnije oma update nemoj da cekate … Mare ti i ja smo hili i ostacemo frendovi.

1.10 ima uticaj samo na survival zbog raidanja i pvp-a, a i ovako uopste, pa zato predlazemo da se survival ostavi da bude samo 1.8 Za druge podservere neka se stave 1.8/1.9/1.10 zato sto na njima to ne menja nista osim strela i hitboxa.A i niko sa sp-a ili sw-a se nije zalio niti trazio da bude samo na jednoj verziji.Meni ne smetaju mixane verzije na drugim podserverima osim survivala.Jedino sto meni smeta jeste to sto igrac moze da drzi mac u levoj ruci i tesko je izbegavati hitove.
Ovo je za igrace:Ako survival ne ostane samo na 1.8 onda udarajte u noge zato sto tu bolje registruje hitove