Moja tuzna prica iz moga rodnog kraja

cao drugari ovo je moja prica. dolazim iz pickovine i vrlo sam lep decko. jednog dana dosao je manke69 i rekao kako bi volio da ga zadovoljim svojim prstima jer je primetio da imam 14 cps i da ga drugo nista ne moze zadovoljiti. mogao sam pre i sa kurcem od 25 cm ali je sve to odgrizla supervumen69. ja sam dete od 7 godina i vec sam bio silovan od strane manketa69. on je momak koji ima samo 12 cm od kurca ali ja sam sa 7 godina imao mali i uzak cmar pa me bolelo. supervumen mi je odgrizla kurac jer nije mogla da istrpi mojih 25cm pa je smanjila na brom cm koliko ja imam godina. to je moja tuzna prica iz moga rodnog kraja i cao drugovii

Ti si decko umno poremencena osoba i treba da se posavetujes u odredjenoj ustanovi gde resavaju takve probleme, ali sobzirom na to da ne postoji takva ustanova moras da de samoubijes kasikom

hvala ti druze na predlogu!11!

Zamolio bi mladog Gveklom_PvP-a da ne RAGEa toliko, znam da te boli sto si puko k’o zvecka na centru 3x al oke je… nemoj plakati <3

EDIT: Nisi gveklom, vec JogisaTornado - A bas sam te oduvao k’o tornado :wink:

Nemas pojma pvp… skaces ko zec i upotrebljavas taj nedostatak… u pluginu da fixa crit. Mogu da te oderem a da onaj tvoj burazer picka ne uleti jer uvek dodje i puncha me u void… ne zna se ko je gluplji ti ili on. Jel moze nekako ignore na forumu?

vi ste jaki samo na serbu jer ovo nije 1,8 pvp.
da vas vidim na neki 1.8 server nebi mogil jednog da ubijete

Takachav resava sve

heehe brat y

Swr je zakon sa pvp samo sto vi ne znate tehniku pvp 1.12-1.8 pvp tako da…Server je zakon samo sto laguje po malo al ok…

Takachav bog otac

Takachav slazem se. Neka dodju na BL da vide sta je 1.7/1.8 pvp

Lock temu… izbrisali ste pricu ovog sto je napravio temu… iapade da sam je ja napravio

Lock.