Moja biografija.

Zovem se Luka, dolazim iz Nisa, prvi put sam za MC cuo od drugova iz odeljenja, dva druga su stalno pricali o tome u skoli, igrali su na nekom stranom serveru i objasnili mi sve, sutradan sam uzeo prazan DVD i otisao kod nastavnika tehnickog da mi skine, jer nisam znao kako, to je bilo u petom razredu osnovne(sada sam 1. godina), on mi je to skinuo, cim sam otvorio vrata od stana seo sam za komp i instalirao tu cuvenu 1.4.7 verziju, odmah sam usao u Survival mod jer nisam znao da podesim gm itd, video sam da igrica otkida, u pocetku sam naravno bio noob jer sam mislio da je ono trulo meso mac… Sutradan sam kod druga otisao(tog ko je igrao na stranom) i on mi je objasnio neke stvari, kasnije sam ja nagovorio druga da nadjemo neki server ako ima domaci i da tu igramo malo, pricali smo na skype i usli na Gametracker i nasli Serb-Craft, usli smo i to je bilo 2012. godine tada je spawn bio direktno zastava srbije gledate tacno u nju, nismo znali da se registrujemo i tako smo blejali u onu zastavu :smiley: Tada je pvp bio kao male stepenice i skacete u divljinu, stalno je bilo kampera koji tamo cekaju, jednom sam nasao mac i bio presrecan, hteo sam da ga sacuvam da me ne bi ubili i bacio sam ga ispod jednih stepenica, kasnije sam dosao i njega nije bilo, nisam znao da se itemi respawnuju xD, nakon toga sam upoznao najbolje ortake preko igrice koje sam upoznao a to su cuveni Phitofex, Demirdirek, koje sam nakon toga upoznao i u RL :smiley: Tada su poznate licnosti na serveru bili Veksi, dr0kz, MichealKenny i cuvena fakcija HORD…
Nakon toga sam igrao dugo dugo i vremenom sam naveo 10 ortaka iz odeljenja da dodju i igrali smo stvarno puno, pravili razne stvari i druzili se, nakon toga sam odlucio da doniram kreatora koji je tada kostao 500 dinara i bio je samo taj rank(ne creator+ itd), popunio sam uplatnicu i otisao u postu, tada su mi rekli da nisam napisao svoju adresu, mislio sam da mi nece traziti ali su ipak rekli da mora da se popuni i ja sam izasao iz poste i nisam uplatio jer sam se plasio kome uplacujem i sta uplacujem, uglavnom prosto receno plasio sam se da ne odam svoje informacije nekom lopovu sta ja znam vec, bio sam mali, vremenom sam upoznao jednog druga na treningu koji mi je rekao da je bio kod Manica, tacnije vlasnika servera, ja sam bukvalno skakao kad sam to cuo, shvatio sam da nije nikakva prevara itd, ali kasnije izasle su nove verzije sa kojima se nisam bas snalazio, otisli su veliki igraci sa servera i ja sam batalio neko vreme, kasnije sam se vratio i ponovo igrao kada su tu bili Eks, Dulje, Dado, Megas itd, posle toga sam presao na SA:MP i tamo igrao neko vreme i sada se opet vratio na serb craft i video da se server razvio i da je najbolji na balkanu i sire, prijavio sam se za moderatora u znak podrske Staff Team-u i jer sam zeleo da pomognem najvise sto mogu serveru koji mi je ulepsao detinjstvo i igru Minecrafta, na Serbu nastavljam da igram i znam da ce server opstati jos dugo i brojati 1000 igraca stalno da ne mogu da udjem :smiley: to bi zeleo. A kada sam upoznao DJFantoma na serveru i cuo da je to Acin brat ja nisam mogao da verujem kakva je Batica stipsa pa bratu ne da admina hahah, salim se naravno, sada u septembru kupujem novi komp i ako me ne prihvate za moderatora uplacujem creator+ i snimacu za YT MC samo na serbu i nadamo se uspesima!
#SERB_CRAFT_ONE_AND_FIRST_LOVE!!! <3
I da da napomenem da Jovan ne zna da igra SkyWars, cao poy :*

Lepo napisano nego u koju skolu ides kada sam i ja iz nisa