Moja autobiografija - NYUAHO!

Zovem se Luka Obradovic , rodjen sam 23.02.2005 i zivim u Jagodini! U skolu sam krenuo sa godistem 04 pa sam bio najmladji u odeljenju… U vrticu secam se imao sam “devojku” ali tad sam bio dete pa nisam nista znao o tome… xD U predskolskom sam prvih nedelju dana stalno pravio probleme ali kasnije sam se smirio… Kad sam u skolu krenuo upoznao sam dosta drugara! Uciteljica mi je jako dobra! Sad sam 5. razred , razredna mi predaje matis aa jedna je od najboljih u skoli! Imam 11 godina aa od svoje 8 godine igram MC! Igrao sam na nekom serveru , ali onda sam saznao za Serb-Craft!

SERB-CRAFT

Za SC sam saznao od druga sa kojim sam igrao na nekom serveru… Prvo sto sam igrao je bio SW! Onda sam poceo SkyPvP ali nisam ga dugo igrao pa sam presao na SkyBlock! Na SkyBlock sam prvi put i uplatio rank Premium pa sam kasnije bio prvi put na /baltop i to na 5. mestu! Kasnije sam opet uplatio Premiuma aa kad je istekao uplatio sam SkyLorda , u medjuvremenu sam bio 3. na /baltop-u sa 2 miliona! Tamo sam upoznao dosta njih (ne secam se svih ne zamerite mi) : Sule22 , Wasdas , DeXa00 , lex5151, DreamGamers , Timez54 , utale404 Lord_Melon , Bajica i jos puno njih! Zatim kad sam prestao SB poceo sam ponovo SkyPvP pa sam uplatio generala! na SkyPvP-u sam takodje upoznao mnogo njih (opet se ne secam svih) DjoleBalkanBoy , lewandoski , GreenLionHD , Babke00 , MarexGamingHD_ , Hack (njega sam stalno killao) , beno11222 (njega sam mnogo mrzeo) , 3Rekt3Rekt , irussiaan! Upoznao sam jos mnogo njih ali kazem ne secam se… Takodje pre nego sto sam uplatio generala poceo sam da koristim 2 texture koje koristim i sad! Sada je bio GR pa sam bio na moru tkd nisam iskoristio jos 14 dana ranka ali planiram da ga opet uplatim!

KRAJ

Nadam se da vam se svidja ovo sto sam napisao iako se ne secam svega inace bi bilo mnogo vecee! Napisite sta vam se svidelo i sta vam se nije svideloo!

1 Like

NIkada ne bih rekao da si 05, mentalno si stariji od velikog broja njih koji su 03, 02(Rekao sam velikog broja, ne svih)
Lepo napisano ! :smiley: xD

Ja sam mislio da si stariji,inace super napisano :smiley:

Odlicno napisano :slight_smile:
A mene nisi upoznao a? :smiley:

Lepo napisano… :wink:
Mene se ne secas? Ja sam bio onaj leader DarkTitana, tima u kom si ti bio… :wink:

Marecar12 i IiDgames upoznao sam i vas ali kao sto sam napisao nisam se svih setio! Nadam se da mi ne zameritee… :slight_smile:

E Luka tek sam sad video… Hvala sto si me spomenuo i odlicno napisano :slight_smile:

oo godinu dana si stariji od mene ja sam 2006 sacu cetvrti

Au .

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Jako lijepo napisano, mislio sam da si stariji. Super :D.

Zaboravio si da napises maticni broj…