Moj prvi video :D

Ovo je moj prvi video koji sam ikad snimio na minecraftu i ostalo :smiley: Znam da nije nesto ali eto sljedeci ce biti bolji :smiley:

Mogao bi da pricas malo :smiley: i , da kad snimas stisni dugme F3

Dobar video, ali de sam ja

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Petre ovo je kao test zato necu odma da pricam, a u ostalom krci mi mikrofon tako da je bolje da pisem. I ne boj’ s nisam glup da stisnem F3, Ahmede kad budes ovdje snimat cemo zajedno :stuck_out_tongue:

Emirrr posto vidim imas nesto glava, poslacu ti ss-ove mojih glava sa prosle verzije :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Lol imam jos 2 chesta glava samo me mrzi da stavljam xd a ta 2 chesta su kod ahmeda u sobi i plus on ima jos na zidu na svom spratu:) ae cekam ss.

NOD puko. Ko je sljedeci? BattleWin<3

AAhahahahahahahahhahahahahahhahaha kakav mutav video.Decko BattleWin nikad nece puci.E moj emirrr ja to nebi smeo na youtube !!!JOS JEDAN DEO TVOIH ISPALA sto stvljas srce ako mrzis BattleWin ??? ;D

Nube pogledaj datum, ti si banovan na nickove milos577 i milos575 tako nastavi i stici ces do milos1000. Sada treba vako da bude: BattleCheat puko. Ko je sljedeci? NOD<3

BattleWin=BattleCheat, svi u napad!

Popadija nisi mi jos posl’o ss-ove tvojih glava?

BattleWin=BattleCheat, svi u napad!

Imam i ja te slike :woohoo:

Ovaj moj Tapatalk jede govna, alal nece danas jer je jeo bureka, ali ima sutra da jede! :slight_smile:

emirrr=Trzan u Vojvodini.Dijabola kapiras ti da ja nemam nick milos577 nego milos557 i milos575 tako da cuti i na milos557 nisam ban nego mi se zeznula sifra kod onog pre baga !!!I jos nemoj da te podsecam da sam te snimio citeru jedan sram te bilo !!!
:smiley: Nod=Nodcheat!!! :smiley:

Nemoj da seres i da spamujes po forumu tvojim idiotskim prepucavanjem sa drugim igracima niko te nista nije pitao…

Nema povlacenja ! Nema predaje !