Moj pocetak u MC

Kao sto znate ja sam Marecar12.
Poceo sam da igram Minecraft 2011. godine
Moje igranje minecraft-a me je provelo kroz razne dogadjaje i pustolovine kako da se izrazim.Kada sam igrao jednu igricu nzm bese koju ja i drug smo gradili a sve je bilo u kockicama kao sto je u MC-u drug mi je pricao da ovde nema zivotinja cudovista samo nekih blokova onda mi je pomenuo MC da u njemu je mnogo ekstra ima zivotinja cudovista i ja sam se tu zainteresovao za tu takozvanu igricu Minecraft i gledao sam forume blogove posecivao sajtova i sajtova o tome kako skinuti MC kada sam skinuo Mc nije radio naravno zbog Jave i nju sam instalirao i tako sam napravio svet gde sam stavio iz nekog razloga Creative ali tad mi to nije bilo bitno.Gledao sam sta radim tu sam napravio prvu kucu koju ne zelite da vidite kako izgleda.Kroz to igranje MC-a sam naucio kako graditi i sve sam to nakraju skapirao i posle sam i survival igrao trazio hranu itd. itd. !Posle nekog vremena igranja Minecrafta nacuo sam da postoje Serveri na kome mogu da se dopisujem sa nekim i da igram razne igre tadasnja 2011.godina dok sam igrao mc i nije imala
mnogo servera tako sam igrao na jednom serveru K**nett msm da se tako zove igrao sam sw sg i popularne mini igre Paintball itd.!Dok sam igrao na tom serveru malo mi je vec bilo i dosadno i tada sam zeleo igrati na nekom drugom serveru.Na netu se pricalo da postoji neki Serb-Craft sada nisam znao IP za oko 2 3 dana sam video negde ip i odma sam usao na njega sa nalogom nzm kako se zvao ali nesto sa M ne mogu se stvarno setiti sta je.Tada je server bio nesto Survival i jos neka miniigra to se desilo 2012.godine tada je server bio onako mali mislim oko 50 slotova ni toliko da je imao mozda i manje stvarno se ne secam toga i tu sam poceo da igram survival imao sam malo kucicu i hrane itd. tada sam video ispred ljudi da imaju neki naziv ispred imena tu sam saznao za fakciju itd. ali uglavnom i toj zabavi je dosao kraj kada su me citeri pokrali lik znam da je bio citer jel je imao msm xray nesto tako.
Na kraju sam igrao kad kad zavisi od slobodnog vremena.
Kada je dosao GR ubacili su razne mini igre skywars roleplay i nzm sta ali bilo je bas dobro.Tu sam video da pise nesto Neki tamo je trajno banovan od strane admina Manic12 nesto je tako pisalo sada znam da srw naravno ima i vlasnike i modove i sve ostalo tu sam se zapitao ko je taj Manic12?
Prolazila su vremena ja na survivalu igram i tad upade Manic12 i ljudi su ga naravno odma spopali Manicu ovo Manicu ono ja sam tu video da mu pise prefix Vlasnik i tad sam saznao da je vlasnik.Tako sam na isti nacin upoznao i Baticu ali baticu nisam na survival nego msm na hubu kada sam ga video da je AFK ali na kraju je nesto progovrio gde sam saznao da je Vlasnik.
E tu sam dosta igrao kada je dosao neki lik Dulje naravno pisao je nesto u chatu gde je pisalo Moderator tu sam ga i upoznao gde sam ga pitao nesto za f i iznenada mi je odgovorio.
I dolazi jos jedan Global tu sam poceo da igram skyblock i dodate su bile razne mini igre tu sam kupovao prvi rank itd.Nikada me Manic nije izneverio u toku od 6h on mi je dao rank sto i nije nesto mnogo znam da ima posla.
Tu sam upoznao razne likove Wasdasa,Noleta,Darkmastera,Lord_Melona itd. itd.
Tu je moje druzenje sa njima bilo jedno nezaboravno iskustvo zato su za mene kraljevi.Nisam nikada nikoga mrzeo niti cu to da radim jel prosto ovo je server gde treba da se pomaze drugima.
Onda posle tog vremena ali sam video da ima i skypvp server tada sam tu usao i igrao sam gde je Lord_Kass banovao nekoga i ja sam tu nesto rekao gde me je on banovao IP BAN zbog vredjanja moderatora ja sam to prihvatio i posle 10 dana me je unban.
Bio sam srecan ne mogu da vam opisem kako je to bilo i sada ja tu sam nastavio da igram igram i igram uplacivao sam rankove i uvek ih dobijao zato preporucujem svako ko moze da odvoji bar 200 din da kupi neki rank zato sto se isplati i dosta permissija ima.
TU sam igrao i odjednom je izbio konkurs za moda koji je ja msm bio 2. na kojima sam se prijavio tada nisam dobio i to mi nije bilo toliko vazno ali pokusacu na sledecem konkursu i mozda dobijem tu sam upoznao JuniorModove koji su sjajni i dobro rade svoj posao.Sada necu da pricam o tome kako me je Milan95 banovao a razlog nmg da vam kazem ali to je nebitno i ne zelim to da pominjem.Bolje da to zaboravimo.Tu su me unban zato sam im zahvalan na tome.Kao i uvek nastavicu da igram na serbu uplacivacu rankove sto se nadam da cete i vi jednom uplatiti posto se isplati i veoma su kvalitetni.
Igranje celog MC-a,druzenje na serbu,igranje na serbu,druzenje sa igracima i modovima kao i vlasnicima mi je bilo nezaboravno i to cu uvek pamtiti i uvek ce mi biti urezano u glavi.

Hvala vam sto ste odvojili vremena i procitali ovu moju biografiju!
Pozz od Marecar12.

Sta sve zaludenik za 'MINECRAFT’Nece napisati marecar12 ajde oladi malo od minecrafta.Ajde igraj neku drugu igru npr:Tetris,Star Wars,Red crucible 2,Lol,FIFA 15,GTA:V,IV I dt imas milion igrica na svetu!

Brate pogledaj pravopis Mc ponekad igram tj.stalno ali ipak ne stizem zbog skole.
Ako znas sta je skola znas tu se uci pravopis.

Nisam ti ja brat.SAMO SPAMAS

Mene zoves spamerom a pogledaj sebe kakve poruke pises.Ja sam ovde moju biografiju pisao ti ako ne zelis da je vidis ne moras.

Spamer

Spamer 1000% :D!

Odlicna biografija! Razmisljam uzeti neki rank za RolePlay.

TGE Hvala,zanemari ovog CryGaming dosao je ovde da prica da kao zavodi red.

Uhhh i ja ovo moram napisati nego mi muka pada od svih tih slova.

Hahahaha Kralj Brate!

DUGA prica Mare a da vidim ti moju nego me mrzi da pisem posto sam nesto lenj zadnjih 10 dana nzm sta mi je LOL

Mozda i ja ovo postavim za koji mesec .

PS. Mozda