Moj pocetak igranja minecrafta i dolazenje na Serb

Pozzz svima moje ima je Marko :slight_smile: i ja sam poceo da igram minezraft pre 3-4 godine ja sam 2000 godiste i jedno godinu dana sam igrao samostalno i gradio sam.kuce od 1000 spratova od zemlje i cim padne noc dolazili su creeperi i unistavali mi sve xD posle jedno godinu dana objasni meni jedan drug kako da udjem na servere i prvo sam usao na serb on mi je dao ip nick mu je bio Kiseli i ja sam poceo igratii mc sa nickom Whosdr pa Sk3ro i sada HBTT :slight_smile: Neki od vas me znaju dok mozda neki ne Voleo sam Serb Craft i jos uvek ga volim i igracu na njemu dok batica i manic ne prestanu da ga vode ja sam poceo da igram na 1.6.4 verziji po meni ona je bila najbolja i najvise mi se svidjala jeste xa nisam bio jak uopste jedva sam se krpio za iron armor ali tu je bilo veoma kul likova cijih se imena samo necijih secam Dukekill jjovan secam se i michaelkenija cesto smo imali neke sukobe xD ali ovako on je po meni dobar lik iako ga bas i neznam najbolje ima jos puno dobrih likova ali sada dolaze stalno neki noviji igraci koji udju na server skinu hack i to me veoma nervira ja sada igram kit pvp veoma mi se svidja survival sam igrao ali sam se ubagovao u nether prolazu i nmg niss da uradim da bih se izvukao i voleobih da mi admini pomognu Hvala vam unapred. po meni serb craft je jedan od najboljih servera na kojima sam igrao i na njemu igra puno mojih drugovova i sada ih jos upoznajem najjaci lik kog sam dosad upozano je NemanjaHD valjda bi da se tako zove xD on je veoma zanimljiv i smesan lik upoznao sam jos njih dosta kao pa da nenabrajam :smiley: sigurno se upravo smarate ovim tekstom pa da zavrsam najvise se zahvaljuljem manicu i batici na pravljenju.i odrzavanju ovako dobrog servera i zeleo bih nes da vas zamolim manicu i batice zasto vi opet nepocnete da igrate survival i da se zezate i killate sa drugim likovima to bi bilo kul xD ali ono bez pomoci iz gm :wink: I jedan pozz za sve igrace i sc team nadam se dacete ostati dobri i smesni kao i uvek :slight_smile: <3

Pozdrav i tebi, drago nam je da si se predstavio i drago nam je da si jedan od onih normalnih koji razumeja svrhu svega ovoga. I da ti sukobi samo igrica i da je sve samo jedan virtuelni svet koji treba da zatvori rupu slobodnog vremena :slight_smile: Mi, mi ostajemo smesno do kraja. Dolaze nove generacije, znas kako jedna generacija dobra, pa jedna lose, bice bolje vreme po ljude nadamo se :slight_smile: Pozdrav od Manic12 :slight_smile: