Moj home :)

Snimio sam moj home i pokazao iteme pa pogledajte :slight_smile:
Samo bez glupih i suvisnih komentara :slight_smile:

Tako je bre snimicu i ja malo veci video i detaljniji o nasoj fakciji i svemu,mozda cu koristiti mic. B)

Snimi :smiley: meni bilo dosadno nisam znao sta da radim pa snimio home :smiley:

Dobar F svaka cast :wink: :wink:

Lijep f… :cheer:

Nice :wink:

lik je fyreuk (lik gradi boze nadi ga na yt) msm nisi n blizu njega ali lijepo xD

One glave ko u prodavnici igracaka lutke :lol: .

Sto meni da se jave?? Ja nikoga nisam INV ali jesam KICK dosta njih!! Ako zelite u F i da vsm je Power 0 Dusan213 ce vas INV i dace vam Membera…

Nebi bas rekao da dusan inv ljude sa 0 power al ajde.
Stavio sam leadera i sve officere jer sam tako htjeo da budu nickovi svih njih tu :slight_smile:

Ja INV sve zive. :lol:

Dobri Ste vi momci iz Britania f ali su vam itemi sranje ,veliko sranje … Isko jedino je dobar onaj silk 2 a sve je ostalo sranje… Pozz By:ROASS

Ne kontam te,sam si rekao da oces sto vise ljudi u f i onda posle ja kriv jer invite ljude :blink: :silly: :huh:

ROASS mi ne bagamo iteme+cek da pokazem svoje iteme ovo su samo njihovi. :wink:

Nisam ja jedan od bugera koji izbagaju 100 p4u3 armora i onda se nesta hvale da imaju dobre stvari ja sam pokazao sta sam sam zaradio bez icije pomoci ili nekog bagovanja svi imaju pravo na svoje misljenje ali sa tvojim se ne slazem :wink:

Home je Znaci Boze