[Moderator]TNTDestroyer

Ime i prezime:Nemanja Todorovic
Datum rodjenja:18.1.1996
Skola:OS"Sveti Sava" Sremska Mitrovica
Hobi:Atletika i racunarima
Adresa:Mitrovacka 29 Lacarak Sr.Mitrovica
Nick na serveru:george208(TNTDestroyer)
Nesto o meni:Bavim se atletikom a u slobodno vreme racunarima.Njavise igram Minecraft a omiljeni server mi je Serb-Craft gde se potpisujem kao TNTDestroyer(george208)i na kojem igram skoro bey prestanka koliko god radi
Moderatora zelim zato sto na Serb-Craft igram vec duze vreme i svo to vreme od kad igram na Serb-Craft se trudim da dobijem neki rank kao sto je sada Moderator a i sam imam previse problema a ni jedan Moderator nece da pomogne samo samo mi nekad pomogne Delija_1998.Takodje razlog zbog kojeg zelim Moderatora je taj sto na Serb Craftu igram vec duze vreme od verzije Minecrafta 1.2.5 za razliku od nekih koji igraju lupam od 1.4.4 i dobiju Moderatora :frowning: ja mislim da to uopste nije fer.

Ne

Kako moze neko da trazi neki rank a nije se ni rpedstavio. OMG !

hahahhaahahhaah pa da :slight_smile:

Ime Prezime:
Datum rodjenja:
Iskustvo u MC:
Igras na Serb-Craft:
Skola:
Hobi:
Adresa:
Nesto o sebi:
To je osnovno :slight_smile: dodas jos nes korisno

Nebi bio dobar Moderator jer se vidi da je noob…

-AlcatrazX

ma da ja noob

glasam za georgea

Alo bre Alca nije on noob ako je on noob ti si jos nizi od noob-a :stuck_out_tongue:

ja se slazem da tntdestrojer dobije moderatora zato sto mi je dobar drug i dobar igrac na serb craftu

Ja se slazem da TNTDestroyer da bude moderator zato sto je dobar igrac i zato sto mi je dobar drog!!!

Da milsim da treba da bude mod jer je dobar igrac i postuje pravila

Predlazem ga za mod-a

necu da on bude moderator jer je los igrac i izdajica i dace svima skilsa na sekiri cim dobije moderatora ako pobedi reko mi je preko skype

ono sto sam napisao da glasam za njega ponistite i racunajte ono sto sam napisao da necu da bude moderator tntdestrojer odnosno george208

hahaha i da dobije Moderatora ali nece, nemoze da daje skillove :o hgaahhaa

Calnex je izdajica pusta da idu 3v1 mene zove u pomoc i pobegne

Pa sta ako je bilo 3v1 meni se to desava skoro svaki dan pa se ne zalim niti psujem.

-AlcatrazX

I jesi noob TNT !

Mislim da bi TNTDestroyer(george208) mogao da bude dobar moderator :slight_smile:

digger on nije noob i nemoj da ga vredjas jer ti si slucajno dobio premiuma tako da cuti bolje ti je :smiley: